نمناک اخبارورزشی بازگشت سردار آزمون و عزت اللهی به ایران
سردار آزمون ، لیگ برتر روسیه
سردار آزمون و سعید عزت اللهی دو ملی پوش ایرانی روستوف با استراحتی سه هفته ای به ایران برمیگردند.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395

استراحت سه هفته ای سردار آزمون و عزت اللهی

با بسته شدن پرونده نیم فصل نخست لیگ برتر روسیه کادر فنی روستوف برنامه این تیم در تعطیلات طولانی مدت پیش رو را اعلام کردند.

طبق روال سال های گذشته رقابت های نیم فصل نخست فوتبال روسیه هم زمان با اتمام مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مدت سه ماه تعطیل خواهد شد تا تیم ها در زمستان سخت و دشوار این کشور از حضور در میادین رسمی رها شوند و با برپایی اردوی در نقاط خوش آب و هوا خود را برای نیم فصل دوم که از اواسط اسفندماه آغاز می شود، آماده کنند.

سردار آزمون

سردار آزمون و سعید عزت اللهی

 با فرا رسیدن فصل سرما رقابت های لیگ برتر روسیه با وقفه طولانی مدت نیم فصل تا سه ماه آینده تعطیل خواهد بود.

امروز رقابت های هفته هفدهم روسیه پیگری می شود تا با اتمام مسابقات باقی مانده از این هفته پرونده نیم فصل نخست بسته شده و این مسابقات به مدت سه ماه تعطیل شود. تعطیلاتی که برای فرار از سرمای زمستان وحشتناک روسیه برای تیم ها و بازیکنان در نظر گرفته شده تا بار دیگر از اسفندماه استارت خود را برای فصل جدید بزنند.

بعد از تساوی بدون گل برابر زنیت در بازی شب گذشته کادر فنی روستوف برنامه تعطیلات زمستانی خود بعد از بازی حساس چهارشنبه شب برابر آیندهوون در هفته پایانی لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد که طی آن سعید عزت اللهی و سردار آزمون با استراحتی سه هفته ای روسیه را ترک و به ایران بازخواهند گشت.
استراحتی که ممکن است سرنوشت هر دو ملی پوش ایرانی را در روستوف با چالش های جدید روبرو کند چون قرارداد عزت اللهی با باشگاه روستوف به پایان می رسد و با توجه به شرایط جدایی او محتمل تر از ماندنش است ضمن این که سردار آزمون هم با پیشنهادات وسوسه کننده بسیار زیادی از باشگاه های اروپایی روبرو شده و هیچ بعید نیست به فروش برسد.
 

بازگشت سردار آزمون و عزت اللهی به ایران

بازگشت سردار آزمون و عزت اللهی به ایران
: امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟
5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف