نمناک اخبارورزشی سردار آزمون بالاتر از مسی و رونالدو
سردار آزمون ، مقدماتی جام جهانی روسیه
سردار آزمون در جدول گلزنان رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 در رده چهارم قرا دارد یعنی بالاتر از مسی و رونالدو .
تاریخ انتشار : 29 آبان 1395

سردار آزمون در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018

مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال 2018 مسابقاتی در چهار مرحله می باشد که از طریق آن تیم های عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا در جام جهانی فوتبال 2018 نیز شناخته می شوند.

رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه در سال 2016 به پایان رسید و ادامه این بازی ها در قاره های مختلف در سال 2017 پیگیری خواهد شد. این در حالیست که در جدول گلزنان کلی رقابت ها که همه بازی ها در تمام قاره ها را در بر می گیرد سردار آزمون مهاجم تیم ملی کشورمان با 8 گل زده در رده چهارم و بالاتر از مهاجمانی چون رونالدو و مسی قرار گرفته است.

مقدماتی جام جهانی روسیه

سردار آزمون در لیست گلزنان مقدماتی جام جهانی 2018


سردار آزمون در رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه در 774 دقیقه بازی در 10 دیدار 8 گل به ثمر رسانده و به طور میانگین در هر 97 دقیقه یک گل و در هر دیدار 0,8 گل به ثمر رسانده است این در شرایطی است که کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغال و آقای گل بازی ها در اروپا با 7 گل زده پشت سر سردار آزمون قرار گرفته است و ادنیسون کاوانی مهاجم اروگوئه و آقای گل بازی ها در آمریکای جنوبی با 8 گل زده در کنار سردار در رده چهارم جدول گلزنان جام جهانی جای گرفته است.

در رقابت های آمریکای جنوبی ستارگان دیگری همچون نیمار 4 گل و مسی و سوارز هم هر کدام تنها 3 گل در این رقابت ها به ثمر رسانده اند. در رقابت های آمریکای جنوبی کاوانی طی 792 دقیقه 8 گل، نیمار طی 699 دقیقه بازی 4 گل، مسی طی 450 دقیقه 3 گل و سوارز طی 706 دقیقه 3 گل زده اند و از لحاظ میانگینی هم سردار آزمون از همه آنها موفق تر بوده است. دومین گلزن برتر ایران در این رقابت ها مهدی طارمی با 5 گل زده است.

جدول گلزنان رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 به شرح زیر است:

15 گل
احمد خلیل (امارات)

14 گل
محمد السهلاوی (عربستان)

9 گل
تیم کاهیل (استرالیا)
کارلوس رویز (گواتمالا)

8 گل
سردار آزمون (ایران)
یانگ ژو (چین)
ادنیسون کاوانی (اروگوئه)

7 گل
کریستیانو رونالدو (پرتغال)
روبرت لواندوفسکی (لهستان)
کیسوکه هوندا (ژاپن)
میل جدیناک (استرالیا)
حسن الهیدوس (قطر)
سون هیونگ مین (کره جنوبی)
عمر خریبین (سوریه)
علی مبخوت (امارات)

سردار آزمون

گلزنان رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018

 

سردار آزمون بالاتر از مسی و رونالدو

برگرفته از 11 نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف