نمناک ورزشفوتبال مشتریان اروپایی سردار آزمون آمدند
سردار آزمون ، تیم جدید اروپایی سردار آزمون
سردار آزمون ستاره 22 ساله تیم ملی فوتبال ایران این روزها با چندین مشتری سطح بالای اروپایی روبرو شده است ، تیم هایی که عضویت در آنها شاید آرزوی هر بازیکن فوتبالی در دنیا باشد.

مشتریان اروپایی سردار آزمون

 سردار آزمون که به عنوان یکی از جوان ترین لژیونرهای تیم ملی فوتبال ایران سالهاست در کشور روسیه توپ می زند این روزها با درخشش در مسابقات نظر برخی از تیم های مطرح لیگ های اروپا را به خود جذب کرده است. 

سردار آزمون

تیم های اروپایی که خواستار جذب سردار آزمون هستند

تیم های اروپایی که مشتری سردار آزمون هستند

با توجه به پیشرفت سردار آزمون، مهاجم ایرانی روستوف انتظار می رود او در فصل آینده در تیمی جدید حضور پیدا کند. پیش رو آزمون پیشنهادیی اروپایی از لاتزیو، اورتون و بایر لورکوزن قرار دارد. با چشم پوشی از پیشنهادهای اروپایی که مهاجم 22 ایرانی دارد دو باشگاه روبین کازان و زنیت نیز به مشتریانش اضافه شد.

در باشگاه روبین کازان تصمیم اصلی انتصاب قربان بردیف، به عنوان سرمربی جدید روبین کازان است که احتمال اینکه آزمون را به آنجا ببرد زیاد است. بنا به گزارش آروخین و پلوز دو بازیکن روستوف گزینه های بردیف برای بردن به روبین کازان است.

بیوگرافی کوتاه سردار آزمون

سردار آزمون، فوتبالیست ایرانی، فرزند خلیل آزمون، بازیکن ترکمن تبار سابق تیم ملی والیبال ایران و مربی فعلی والیبال اهل ایران است. سردار آزمون وقتی تنها 17 سال داشت به لیگ روسیه رفت و برای روبین کازان بازی کرد. استعداد شگرف سردار آزمون و درخشش او در سرمای روسیه باعث شد تا آوازه اش از مرزهای سیبری هم فراتر برود.

مشتریان اروپایی سردار آزمون آمدند

مشتریان اروپایی سردار آزمون آمدند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از پارس نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف