نمناک ورزشفوتبال علاقه لاتزیو به جذب سردار آزمون
سردار آزمون ، باشگاه فوتبال لاتزیو
اسکای اسپورتس ایتالیا اذعان داشت که گزینه جانشین لاتزیو، سردار آزمون مهاجم ایرانی و 22 ساله روستوف است.
تاریخ انتشار : 8 تیر 1396

لاتزیو سردار آزمون را می خواهد

وب سایت معتبر اسکای اسپورتس ایتالیا از علاقه لاتزیو به جذب سردار آزمون پرده برداشته است. لاتزیو قصد داشت فابیو بورینی، مهاجم ایتالیایی ساندرلند را جذب کند اما این بازیکن در نهایت ترجیح داد راهی میلان شود تا بیانکوچلستی برای تقویت قوای هجومی خود برای جذب سردار وارد عمل شوند.

روند مذاکرات لاتزیو و ساندرلند برای جذب بورینی مثبت بود اما این مهاجم در نهایت شخصا میلان را برای ادامه دوران حرفه ای انتخاب کرد و بعد از سپری شدن تست های پزشکی، این انتقال درآاستانه رسمی شدن است.

اما وب سایت اسکای اسپورتس ایتالیا اذعان داشت که گزینه جانشین لاتزیو، سردار آزمون مهاجم ایرانی و 22 ساله روستوف است که از سال 2013 در لیگ زوسیه و در تیم هایی چون روستوف و روبین کازان توپ زده است.

 

سردار آزمون

لاتزیو در فکر جذب سردار آزمون

 سردار در فصل جاری موفق به زدن 12 گل و ارسال 3 پاس گل در 41 مسابقه شد و در عرصه ملی نیز کارنامه او شامل 19 گل تنها در 26 مسابقه بوده است. این در حالیست که بعد از حرف و حدیث های فراوان، سردار آزمون امروز در دیداری دوستانه با لباس روبین کازان به میدان رفت تا اخبار بازگشت او به این تیم رنگ واقعیت به خود بگیرد.

همچنین ساعاتی پیش مصاحبه ای از این مهاجم گلزن مبنی بر تمایل به ماندن در روسیه و ادامه همکاری با قربان بردی اف منتشر شد و حالا مشخص نیست با توجه به پیشنهاد بیانکوچلستی، آیا باز هم سردار در روسیه باقی خواهد ماند یا رویاهای خود را در سری آ جستجو خواهد کرد.

علاقه لاتزیو به جذب سردار آزمون

علاقه لاتزیو به جذب سردار آزمون
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف