نمناک ورزشفوتبال آیا سردار آزمون به تیم لاتزیو می رود؟
سردار آزمون ، روبین کازان روسیه
ولادیمیر آبراموف اظهار داشت که سردار آزمون ستاره فوتبال روسیه است و اگر بخواهیم او را بفروشیم باید با بیشترین پول باشد.
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396

قیمت سردار آزمون خیلی بالاست!

ولادیمیر آبراموف درباره فروش احتمالی سردار آزمون به تیم های اروپایی و جدایی اش از روبین کازان گفت:سردار آزمون مورد نیاز قربان بردیف (سرمربی روبین کازان) است. او یکی از معدود بازیکنانی است که می تواند باعث تغییر نتیجه در بازی شود. بردیف روی سردار حساب می کند. او ستاره فوتبال روسیه است و اگر بخواهیم او را بفروشیم باید با بیشترین پول باشد. بردیف همانند یک فرد باتجربه در فوتبال می داند هر بازیکنی چقدر ارزش دارد. به ویژه در مورد این بازیکن (سردار آزمون) که قلب و سرش را برای او می دهد.

آبراموف سپس با اشاره به پیشنهاد 15 میلیون یورویی لاتزیو ایتالیا به سردار آزمون اظهار داشت:15 میلیون یورو؟ این مبلغ پیش از این به کوروکین داده شد. اما این پیشنهاد خنده داری بود زیرا باشگاه زنیت او را با مبلغ بسیار کمتری خرید. حالا این قیمت برای سردار آزمون مطرح شده است. پیشنهاد 15 میلیون یورویی برای سردار آزمون معقول است. هر بازیکنی دوست دارد به باشگاه بزرگی بپیوندد، اما می توانند پول بیشتری نسبت به حال حاضر دریافت کنند، البته این مسئله فقط مربوط به پول نیست.

 

سردار آزمون

لاتزیو خواستار ستاره روسیه

 مدیر برنامه روسی ادامه داد:روبین کازان باشگاه فقیری نیست و پول دارد. این روزها در کازان سروصدای زیادی درباره رفتن سردار آزمون است . از سویی باشگاه بازیکنان زیادی را در اختیار دارد که قربان بردیف می تواند روی آنها حساب کند. با این حال جدایی سردار آزمون از دست دادن بازیکن بزرگی است.

آیا سردار آزمون به تیم لاتزیو می رود؟

آیا سردار آزمون به تیم لاتزیو می رود؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف