نمناک اخبارجامعه شایعه حضور همسر و پسر سردار احمدی مقدم در یک پارتی! + عکس
سردار احمدی مقدم ، همسر سردار احمدی مقدم
شایعه سازی در فضای مجازی اینبار به خانواده سردار احمدی مقدم رسید. در جدیدترین ادعای شایعه سازان مجازی 2 نفر از افراد شرکت کننده در یک میهمانی مختلط به عنوان افراد خانواده سردار احمدی مقدم معرفی شده اند.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394
بازدید : 8,397 نفر

شایعه شاخ دار درباره سردار احمدی مقدم

تصویری که در زیر مشاهده می کنید توسط برخی گروه های معاند با اهداف خاص در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، در این تصویر دو نفر از افراد شرکت کننده در یک میهمانی مختلط به عنوان خانواده سردار احمدی مقدم معرفی می شوند.

شایعه درباره سردار احمدی مقدم

شایعه سازی درباره حضور خانواده سردار احمدی مقدم در پارتی!

 اما واقعیت این عکس چیست؟

تصویر بالا بعد از چند سال مجددا در شبکه های اجتماعی بازنشر شده است، همچنین بررسی های صورت گرفته نشان می دهد، انتساب تصاویر افراد فوق به همسر و فرزند سردار احمدی مقدم صحت ندارد و افراد مشخص شده در تصویر خانواده سردار احمدی مقدم نیستند.

ضمن اینکه انتساب نام «زینب اسدی» به عنوان همسر و «حسن احمدی مقدم» به عنوان فرزند سردار اسماعیل احمدی مقدم نیز کاملاً غیرواقعی است. سردار احمدی مقدم یک دختر به نام «زهرا» و 2 پسر به نام های «محمد» و «علی» دارد.

به گزارش فارس، اسماعیل احمدی مقدم چند ماه گذشته نیز با انتشار خبر بازداشت خود، فرزند و دامادش در شبکه های اجتماعی روبرو شده بود که طی مصاحبه ای که از تلویزیون پخش شد در خصوص انتشار این شایعه گفت:«کسانی که شایعه می کنند باید بگویند کدام دادگاه، کدام محکمه، کدام بازداشتگاه هستند. در حقوق داریم البینة علی المدعی وقتی سخنگوی قوه قضاییه جناب آقای اژه ای می گوید چنین چیزی کذب محض است و قابل شکایت چه می شود گفت. هرچند من دیگر شکایت نکردم. هرکسی قبلاً کرده، از او می گذرم و طبعاً من راضی به گناه کسی نیستم. اگر کسی حرفی می زند دلیلی را باید اقامه کند، البینة علی المدعی».

شایعه حضور همسر و پسر سردار احمدی مقدم در یک پارتی! + عکس

شایعه حضور همسر و پسر سردار احمدی مقدم در یک پارتی! + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 17
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 11 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف