نمناک ورزشفوتبال بغض سردار آزمون پس از بازی با اسپانیا ترکید
سردار آزمون ، ناراحتی سردار آزمون
سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان پس از شکست درمقابل تیم اسپانیا گفت: همه تلاشمان را مقابل اسپانیا کردیم، اما بخت با ما یار نبود و باختیم.
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1397

پاسخ سردار آزمون به انتقادات برخی از ایرانی ها

سردار آزمون در خصوص بازی تیم کشورمان مقابل اسپانیا گفت:بازی خیلی سختی بود؛ چراکه اسپانیا یکی از قدرتمندترین تیم های دنیاست و بازیکنان بزرگی دارد. ما همه تلاشمان را کردیم که نبازیم اما بخت با ما یار نبود و باختیم.

سردار آزمون

اظهارات عجیب آزمون با چشمانی اشکبار 

وی در رابطه با بازی برابر پرتغال و اینکه تیم ملی چقدر شانس صعود دارد، اظهار داشت:ما همه تمرکزمان را برای بازی با پرتغال می گذاریم. ما هنوز هم شانس صعود داریم. شرایط جدول به گونه ای است که سه تیم شانس صعود دارند و ما همه تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و دل مردم را شاد کنیم.

چرا سردار گریه کرد

مردم از عملکرد بازیکنان تیم ملی رضایت دارند» مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به این پرسش که در حالی که اشک می ریخت و بغض کرده بود، تصریح کرد:از عملکرد بچه ها خیلی راضی هستند، اما من خیلی گله دارم، آنها فکر می کنند من اصلا تلاش نمی کنم. مردم، خیلی از من بی دلیل انتقاد می کنند.

سردار آزمون

گله سردار آزمون از رفتار گروهی از هواداران تیم ملی

آنها نمی دانند ما چقدر تلاش می کنیم. از این بابت خیلی ناراضی هستم. من به تیم ملی آمدم تا مردم ایران را شاد کنم. در مقدماتی جام جهانی هم هر کاری کردم تا مردم را شاد کنم، اما الان همه چیز برعکس شده است. نمی دانم دلیلش چیست، می خواهند من 23 ساله را بشکنند. من آدم بازنده ای نیستم ولی دلم به حال خودم می سوزد، واقعا گاهی اوقات قدر نشناسی می کنند. اگر مردم ناراضی هستند مطمئن باشید بعد از جام جهانی برای تیم ملی نمی آیم.

توپ و تَشر کی روش به آزمون!

در شرایطی که اسپانیا پرس سنگینی را در زمین ایران انجام می داد کارلوس کی روش بارها از سردار خواست تا روی خط بایستد و سپس در موقعیت های ضد حمله فرار کند.

سردار آزمون

عصبانیت کی روش از سردار آزمون

جالب اینجاست که سردار کار خودش را می کرد طوری که داد کی روش را درآورد و باعث شد تا او حسابی سر سردار فریاد بکشد!

واکنش سردار آزمون به انتقادات از وی در بازی با اسپانیا

بغض سردار آزمون پس از بازی با اسپانیا ترکید
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 37
برگرفته از برنامه نود/ سیمرغ / ر
این مطلب مفید بود ؟ 33 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف