نمناک اخبارسیاست حضور سردار سلیمانی در حلب سوریه + عکس
سردار سلیمانی ، سرکشی عملیاتی سردار سلیمانی ، حلب
سردارسلیمانی که به عنوان نمایده رسمی مستشاری ایران به عراق و سوریه سفر می کند؛ ساعتی پیش با حضور در منطقه عملیاتی حومه جنوبی حلب سوریه، از مواضع تحت اشراف رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء بازدید کرد.

سردار سلیمانی به حلب سوریه رفت

سردارقاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش مهمی دردادن قدرت نظامی به حزب الله لبنان ، عقب راندن اسرائیل از جنوب لبنان، جنگ افغانستان ، شکل دهی به فضای سیاسی عراق پس از سرنگونی رژیم صدام، تغییر روند جنگ داخلی سوریه و مقابله با داعش در عراق داشته است. وی تا پیش از حضور علنی در جنگ علیه داعش در عراق، از حضور درانظار عمومی پرهیز می کرد؛ ولی حکومت ایران از زمان حضورش در عراق در نبرد علیه داعش و انتشار تصاویر متعددش با مدافعان عراقی، شروع به معرفی و شناساندن چهره وی کرد.

براساس متن منتشر شده در کانال تلگرامی گروه عراقی النجبا، سردار سلیمانی ساعتی پیش در جمع اعضای نظامی نُجَباء در حلب سوریه حاضر شد.

در حال حاضر حلب سوریه محل شدیدترین درگیری های نظامی میان ارتش و نیروهای همپیمان از یک سو و گروه های مسلح از سوی دیگر است.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به عنوان نمایده رسمی مستشاری ایران به عراق و سوریه سفر می کند؛ ساعتی پیش با حضور در منطقه عملیاتی حومه جنوبی "حلب" سوریه، از مواضع تحت اشراف رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء بازدید کرد."

"سردار سلیمانی در این سرکشی عملیاتی، از نزدیک در جریان اقدامات کنونی و نقشه های عملیاتی آتی قرار گرفت. وی همچنین نقاط راهبردی کمربند محاصره ای تروریست های تکفیری در حلب را بررسی و نکاتی را به فرماندهان میدانی مقاومت اسلامی نُجَباء متذکر شد."

هم اکنون واحدهایی از گروه النجباء متشکل از داوطلبان نظامی شیعه و سنی عراقی، لبنانی، پاکستانی و سوری در مناطقی از سوریه در حال جنگ با گروه های مسلح و تروریستی هستند.

تعدادی از واحدهای نظامی گروه النجبا هم اکنون در عراق نیز در حال جنگ با داعش هستند. این گروه نظامی به تسلیحات سبک و متوسط مسلح است.
اکرم الکعبی روحانی شیعه عراقی هم اکنون رهبری این گروه را برعهده دارد. دفتر مرکزی این گروه در عراق و سوریه قرار دارد.

 
سردار سلیمانی

حضور سردار سلیمانی در حلب

سردار سلیمانی

سرکشی عملیاتی سردار سلیمانی

سردار سلیمانی

حضور سردار سلیمانی در حلب

سردار سلیمانی

حضور سردار سلیمانی درحلب

سردار سلیمانی به حلب سوریه رفت

بازدید سردار سلیمانی ازرزمندگان مقاومتی حلب

حضور سردار سلیمانی در حلب سوریه + عکس

حضور سردار سلیمانی در حلب سوریه + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 19
برگرفته از عصر ایران-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 19 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف