نمناک اخبارسیاست چرا سردار سلیمانی سعودی ها را خشمگین کرده؟
سردار سلیمانی ، سعودی
یکی از روزنامه های آلمانی در شماره جدید خود از سردار سلیمانی نوشت ، در بخشی از مقاله این روزنامه خشم سعودی ها از سردار مطرح شده است.
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395

علت خشم سعودی ها از سردار سلیمانی

روزنامه آلمانی تاگس اشپیگل در شماره امروز خود با اشاره به فعالیت های سردار قاسم سلیمانی در جنگ های عراق و سوریه نوشت:تاثیرگذاری سردار سلیمانی در جنگ سوریه تا حدی بود که از وی به عنوان طوفانی در حلب نام برده می شد.

این روزنامه آلمانی افزود:قدرت تاثیرگذاری، ابهت و اهمیت سلیمانی در کارزارها و جنگ قابل توجه است. سردار ایرانی نه تنها در عراق که در سوریه نیز نقش آفرینی بی مانند داشت. وی بهار گذشته علی رغم ممنوعیت ورود به سوریه خود را از راه پروازی از مسکو به سوریه رساند تا بتواند در آنجا نقشی از خود بیافریند.

در عراق و درگیری های موصل و عملیات آماده سازی ارتش عراق برای آزادی موصل به ایفای نقش قدرتمندی بپردازد.

تاگس اشپیگل افزود:سردار سلیمانی به علت برخورداری از توان بالای نظامی و سیاسی در مبارزه با تروریسم و داعش نزد سعودی ها محبوبیت نداشت و وی را همواره مانعی برای خود می دانستند.

این نشریه آلمانی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی در ماه سپتامبر در حوالی شهر حلب دیده شد، نوشت:چنانچه حلب آزاد شود، این رویداد می تواند برگ برنده ای در پرونده وی باشد.

چرا سردار سلیمانی سعودی ها را خشمگین کرده؟

چرا سردار سلیمانی سعودی ها را خشمگین کرده؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف