نمناک اخبارسیاست سردار قاسم سلیمانی در یاهو
سردار قاسم سلیمانی ، حاج قاسم
فرمانده دلاور ایرانی سردار قاسم سلیمانی این روزها در کانون توجه رسانه های غربی قرار دارد و سایت یاهو نیز برای جا نماندن از این موضوع رسانه ای به تهیه گزارش از سردار قاسم سلیمانی اقدام کرد.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1393

وبگاه خبری آمریکایی آی بی تایمز طی مطلبی در زمینه حضور سردار قاسم سلیمانی در میدان نبرد علیه گروهک تروریستی داعش در منطقه نوشت:فرمانده نیروهای ویژه ایران که به عنوان سپاه قدس معروف می باشد و تصاویر وی اخیرا نیز از تلویزیون ایران به نمایش درآمد پیام ایران به غرب در زمینه نحوه نبرد علیه گروهک تروریستی داعش است.

این گزارش که با تیتر ژنرال اسرار آمیز و نخبه ی ایرانی در این سایت معتبر منتشر شده است به گوشه ای از توانایی های سردار سلیمانی پرداخته شده است.
یاهو با اشاره به اقدامات موثر حاج قاسم در منطقه می گوید:سلیمانی به عنوان یک رهبر در رسانه های ایرانی خیلی کم ظاهر می شود اما به عنوان یکی از تاثیرگذارترین نیروهای امنیتی در خاورمیانه شهرت دارد.
بعد از هجوم داعش به عراق، ایران یک نقش کلیدی در عقب راندن آنها داشت و مشاوران نظامی خود را به عراق و نیروهای نظامی خود را در مرز مستقر کرد.
یک مقام ارشد آمریکائی یک بار ژنرال سلیمانی را با شخصیت داستانی و نامرئی سوز کیسر -Soze Keyser- که توسط کِوین اسپیسی -Kevin Spacey- در فیلم «مظنونین همیشگی» به تصویر کشیده شد مقایسه کرده و گفته "او مانند سوز کیسر است".

سردار قاسم سلیمانی در یاهو

سردار قاسم سلیمانی در یاهو
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 68
برگرفته از افکارنیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 63 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف