نمناک ورزشفوتبال سردار کمالی به کی روش و کفاشیان اخطار داد + عکس
سردار کمالی ، سردار کمالی امروز
سردار کمالی در خصوص توجیه کی روش در رابطه با استفاده از بازیکنان تیم ملی فوتبال که مشکل سربازی دارند به کفاشیان هشدار داد که جزئیات بیشتر را در ادامه می خوانید.
تاریخ انتشار : 20 آذر 1393

سردار کمالی در خصوص توجیه کی روش در رابطه با استفاده از بازیکنان تیم ملی فوتبال که مشکل سربازی دارند به کفاشیان هشدار داد که در واقع این هشدار به دلیل استفاده از آن دسته از بازیکنان فوتبال است که هنوز مشکل خدمت سربازی انها حل نشده است.

سردار کمالی خطاب به مدیران فدراسیون فوتبال از جمله علی کفاشیان گفت:« بنده فکر می کنم که اگر آقای کی روش درست توجیه شوند قطعا قبول خواهد کرد که پولادی حق حضور در تیم ملی را ندارد،کی روش نباید از ما انتظار داشته باشد کسانی را ببخشیم که جرم بزرگی را مرتکب شده اند و دارای پرونده در قوه قضائیه هستند.»

 اصرار کارلوس کی روش برای به کارگیری بازیکنان متخلف در پرونده جعل کارت های پایان خدمت در تیم ملی تازه ترین مشکل رئیس فدراسیون فوتبال به شمار می رود، کفاشیان که یقین داشت سازمان نظام وظیفه به هیچ عنوان با حضور بازیکنان متخلف از جمله مهرداد پولادی در اردوی تیم ملی و بازی های تیم ملی موافقت نمی کند برای چندمین بار به سراغ سردار کمالی رفت تا شاید بتواند شانس نزدیک به صفر بازگشت این بازیکن به اردوی تیم ملی را امتحان کند اما گفته می شود مسوولان نظام وظیفه آب پاکی را روی دست مسوولان فدراسیون فوتبال ریخته اند و تاکید کردند مهرداد پولادی به محض ورود به کشور بازداشت و روانه ندامتگاه اوین خواهد شد.

 

گفته می شود پس از کنفرانس خبری چند روز پیش کارلوس کی روش علی کفاشیان توسط یکی از دوستان نزدیکش با سردار کمالی تماس گرفته تا شاید زمینه بخشش احتمالی مهرداد پولادی و سایر بازیکنان سرباز حل و فصل شود اما پاسخ صریح سردار کمالی تمام رویاهای رئیس فدراسیون فوتبال را نقش بر آب کرد.

اخطار سردار کمالی به کی روش و کفاشیان 

بر اساس گفته های یکی از منابع خبری نزدیک به کفاشیان  برخلاف آنچه تصور می رفت پرونده بازیکنان متخلف سنگین تر از آن چیزی است که مسوولان فدراسیون فکر می کنند به همین دلیل امکان بازگشت آنها به میادین فوتبال تغییر منتفی شده از طرفی به نظر می رسد به زودی در یکی از دادگاه های استان تهران روند رسیدگی به تخلفات این بازیکنان آغاز شود.

 

همچنین باید گفت در رابطه با بازیکن مورد اشاره کارلوس کی روش  به جز موضوع جعل کارت پایان خدمت تخلف دیگری هم ضمیمه پرونده وی شده است که با اضافه شدن این شکایت حکم صادره برای بازیکن فصل گذشته پرسپولیس سنگین تر از سایر بازیکنان متهم در این پرونده خواهد بود. این گمانه زنی رسانه ای با اظهارنظر رسمی روز سه شنبه سردار کمالی تبدیل به واقعیت شد چون کمالی از اضافه شدن شکایت دوم به پرونده مهرداد پولادی خبر داد.

در ادامه ایشان افزودند :«مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید آقای کی روش را توجیه کنند؛ ایشان فکر می کند که این بازیکنان تازه به سن سربازی رسیده اند در صورتی که به این شکل نیست.بازیکنان سرباز که در حال حاضر در تیم هایی مانند تراکتور، ملوان و ... بازی می کنند می توانند به راحتی در تیم ملی هم بازی کنند؛اما قضیه بازیکنانی که مشکل سربازی دارند فرق می کند، این بازیکنان مرتکب تخلف شده اند و کارتهایشان هم باطل شده است.»

 

سردار کمالی خطاب به مدیران فدراسیون فوتبال از جمله علی کفاشیان گفت:« بنده فکر می کنم که اگر آقای کی روش درست توجیه شوند قطعا قبول خواهد کرد که پولادی حق حضور در تیم ملی را ندارد،کی روش نباید از ما انتظار داشته باشد کسانی را ببخشیم که جرم  بزرگی را مرتکب شده اند و دارای پرونده در قوه قضائیه هستند.»

 

سردار کمالی به کی روش و کفاشیان اخطار داد + عکس

سردار کمالی به کی روش و کفاشیان اخطار داد + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
برگرفته از رجا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف