نمناک سرگرمیدیدنی ها زندگی در سردترین پایتخت جهان + تصاویر
سردترین پایتخت ، سردترین پایتخت دنیا
آستانا دومین پایتخت سرد جهان است که گاه به دمای زیر 40 درجه سانتی گراد هم می رسد،سرمای طاقت فرسای پایتخت این کشور باز هم مانع کسب و کار ساکنان آن نشده و مردم آن از رودخانه یخی ماهیگیری میکنند.
بازدید : 2,362 نفر

روی دیگر زندگی در سردترین پایتخت جهان

آستانا دومین پایتخت سرد جهان است ساکنان این شهر روزهای خود را با دمای حدود 40 درجه سانتی گراد زیر صفر سپری می کنند و با این حال گذران زندگی میکنند و مشغول کسب در آمد در این سوز سرما هستند.

در حاشیه رودخانه "ایشیم" که به سوی "آستانا"-پایتخت قزاقستان- روانه می شود،ماهیگیرانی نشسته اند که به انتظار بلعیدن یک لقمه توسط ماهی ها هستند تا امرار معاش کنند.

بله اینجا روی دیگرزندگی در سردترین پایتخت جهان رخ می نمایاند و ماهیگیران خود را با پلاستیک می پوشانند تا از رودخانه یخ زده ایشیم ماهی بگیرند.

آستانا دومین پایتخت سرد جهان پس از "اولان باتور"-مغولستان- است که گاه به دمای زیر 40 درجه سانتی گراد هم می رسد.

شیوه ماهیگیری ،بومیان این منطقه به این صورت است که با کیف های پلاستیکی از سرمای شدید و باد خود را محافظت می کنند و به گونه ای از این دنیا جدا می شوند و از سوراخ های ایجاد شده روی یخ ،ماهیگیری می کنند.

 

سردترین پایتخت

سردترین پایتخت

سردترین پایتخت

سردترین پایتخت

سردترین پایتخت

زندگی در سردترین پایتخت جهان + تصاویر

زندگی در سردترین پایتخت جهان + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از توریسم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف