نمناک سرگرمیگوناگون نوزاد 6 ماهه سرطان سینه مادرش را تشخیص داد + تصاویر
سرطان سینه ، گریه های نوزاد و سرطان سینه
پسربچه ی 6 ماهه جان مادرش را از مرگ حتمی نجات داد ، تومور بدخیمی سرطان سینه که شاید تا چند ماه دیگر جان زن جوان را می گرفت با گریه های نوزاد رو شد.

نوزادی که جان مادرش را از مرگ با سرطان سینه نجات داد

امتناع های مکرر نوزاد از خوردن شیر مادر را نگران کرد و در نهایت راز این بی میلی ها با معاینه پزشک برملا شد ، رازی که با فاش شدن زودهنگامش جان مادر جوان حفظ شد.

سرطان سینه

نوزاد 6 ماهه که با نخوردن شیر مادرش سرطان سینه را تشخیص داد

نوزاد با فریاد و گریه هنگام شیرخوردن باعث تشخیص سرطان سینه مادرش شد

" سارا بولی " 26 ساله می گوید :هر زمان که نوزادم را در آغوش می گرفتم تا نوزادم از سینه سمت راستم شیر بخورد او فریاد می زد و با گریه های شدیدش مرا از این کار منصرف می کرد.

بعد از 2 هفته تکرار این گریه ها با هر بار شیر دادن به نوزادم کنجکاو شدن تا علت را بدانم به همین دلیل به پزشک مراجعه کردم.

بعد از انجام آزمایشات و عکسبرداری ها پزشک ار وجود تومور در سینه ی من خبر داد.

2 تومور بدخیم در سینه ی من در حال رشد بودند اما به گفته ی پزشک زمانی این تومورها تشخیص داده شده اند که درمان با موفقیت انجام میشود.

او در ادامه می گوید:تدی (پسربچه) قهرمان من است ، اگر او اینگونه گریه و فریادهای خود را تکرار نمیکرد من هرگز حتی فکرش را هم نمیکردم که سرطان داشته باشم.

سرطان سینه

بعد از تشخیص سرطان سینه پزشک 5 دوره شیمی درمانی برای من تعیین کرد که برای از بین بردن کامل تومور کافیست.

زمانی که پسرم با خوردن شیر من فریاد زد 3 ماه از رشد تومور سرطانی پستان در بدن من می گذشته است که تشخیص زودهنگام توسط کودک 6 ماهه ام من از مرگ نجات پیدا کردم.

به نظر من تمام زنان بایستی به دلیل افزایش هر روز آمار این بیماری به این فکر کنند که انها هم می توانند یکی از مبتلایان باشند و بایستی مدام تحت نظر پزشک باشند.

نوزاد 6 ماهه سرطان سینه مادرش را تشخیص داد + تصاویر

نوزاد 6 ماهه سرطان سینه مادرش را تشخیص داد + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 44
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 35 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف