نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی وقتی اسکناس موجب سرطان سینه می شود!!
سرطان سینه ، عوارض بطری های پلاستیکی
در میان دهها عاملی که خطر ابتلا به سرطان سینه را تشدید می کند گاهی بی توجهی به پروسه تولید و استفاده از مواد اولیه شیمیایی درصد این بیماری خطرناک را بالا می برد.
بازدید : 11,615 نفر

پلاستیک های شیمیایی خطر ابتلا به سرطان سینه را بالا می برد

 
مطالعات اخیر نشان می دهد مواد شیمیایی در پلاستیک های پلی کربنات، پول و اسکناس های رایج و رسید های کاغذی یافت می شود که خطر ابتلا به سرطان را بالا می برد.
سرطان سینه

عوارض مواد شیمیایی بطری های پلاستیکی و سرطان سینه

 
به گزارش نمناک در کارخانه های پلاستیک اسید فنیک جایگزین اسید فنیک شیمیایی است که مثل استروژن در تکثیر سلول های سرطانی عمل می کند.
 

تحقیقات جدید در مورد تاثیر پلاستیک های شیمیایی و سرطان سینه

بنابر اعلام موسسه ملی سرطان 55 تا 65 درصد زنان جهش مضر ژنی را به ارث می برند و اگر خانم ها جهش ژنی braci داشته باشند و از محصولاتی که حاوی bps است استفاده کنند، خطر ابتلا به سرطان افزایش می یابد.
 
 
علاوه بر امیدواری برای درمان این بیماری، مراقبت های پزشکی و تغذیه هم بسیار نیاز است چون در معرض بسیاری از این مواد قرار گرفتن این بیماری را تشدید میکند.
 
برای مطالعه گروه تحقیقاتی تشکیل دادند، گروهی که سلولهای سرطانی را از استروژن گرفتند و گروهی دیگر سلول های سرطانی که در معرض bps با توان مختلف هستند.
 
بعد از گذشت 24 ساعت، مقایسه ی انجام شده نشان می دهد که احتمال سرطان در هر دو گروه 12 درصد افزایش یافته.
 
امروزه بیشتر سرطان ها در اثر تماس با مواد شیمیایی و مصرف مواد غذایی شیمیایی و استفاده از ظروف یکبار مصرف ایجاد می شود. جامعه باید به سمتی حرکت کند که اولویت اصلی سلامت افراد باشد نه سرعت و راحتی افراد.

وقتی اسکناس موجب سرطان سینه می شود!!

وقتی اسکناس موجب سرطان سینه می شود!!
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 29
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 24 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف