نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وال کیلمر بازیگر نقش بتمن سرطان دارد ؟
وال کیلمر ، مایکل داگلاس
مایکل داگلاس که چند وقت پیش از سرطان حنجره ی وال کیلمر خبر داد , وال کیلمر این خبر را تکذیب کرد و گفت سرطان ندارد.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395
بازدید : 1,806 نفر

سرطان حنجره وال کیلمر تکذیب شد

مایکل داگلاس هنرپیشه باسابقه آمریکایی از ابتلای وال کیلمر به سرطان دهان خبر داد. داگلاس 72 ساله هفته گذشته در جریان گفت وگو درباره فیلم «شبح و ظلمت» در لندن این خبر را اعلام کرد. مایکل داگلاس و وال کیلمر در فیلم «شبح و ظلمت» به کارگردانی استیون هاپکینز که سال 1996 اکران شد، در کنار هم بازی کرده بودند.

وال کیلمر

وال کیلمر بازیگر نقش بتمن

داگلاس چندی پیش در جریان گفت وگو درباره فیلم «شبح و ظلمت» در لندن گفته بود که وال کیلمر به سرطان دهان مبتلا است و حال چندان خوبی ندارد.

کیلمر در این رابطه در فیسبوک نوشت: «من مایکل داگلاس را دوست دارم اما به او خبر نادرست داده اند.» این بازیگر 56 ساله در ادامه آورده است:«آخرین بار دو سال پیش که می خواستم پزشکی برای ناراحتی گلویم پیدا کنم با داگلاس صحبت کردم تا مرا راهنمایی کند. پس از آن گروهی از پزشکان دانشگاه یو سی ال ای را برگزیدم. در هر حال من به هیچ وجه سرطان ندارم.»

بازیگر «مخمصه»، «سنگ قبر» و «بتمن برای همیشه» از پیروان فرقه کریستین ساینس است و گفته می شود به دلیل باورهای خود علاقه چندانی به ادامه درمان بیماری با استفاده از شیوه های مرسوم پزشکی ندارد. بسیاری از پیروان این فرقه بر این باورند که بیماری را می توان با دعا درمان کرد.

این بازیگر در نوشته فیسبوکی خود درباره منشاء خبر ابتلایش به بیماری سرطان نیز توضیح داد. او در این رابطه نوشت:«مطبوعاتی که برای درستی و حقیقت احترامی قائل نیستند، سرمنشاء انتشار خبر بیماری من هستند. برخی هوادارانم نیز سکوت مرا نشانی از بی اعتنایی به سلامتی تعبیر می کنند چرا که من به نیروی دعا و عشق باور دارم.»

او مایکل داگلاس را دوست وفادار خواند و افزود:«اطمینان دارم او از این کار هیچ منظور بدی نداشته است.» کیلمر سال گذشته نیز در فیسبوک به هوادارانش اطمینان داده بود که مبتلا به سرطان نیست.

وال کیلمر بازیگر نقش بتمن سرطان دارد ؟

وال کیلمر بازیگر نقش بتمن سرطان دارد ؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف