نمناک ورزشفوتبال ماجرای سرطان معده کارلوس کی روش!
سرطان کی روش ، سرطان کارلوس کی روش
ادامه همکاری سرمربی تیم ملی به دلیل بیماری شدید او در هاله ای از ابهام قرار دارد. نایب رییس فدراسیون فوتبال خبر سرطان کی روش را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394

جزئیات شایعه سرطان کی روش

سایت کاپ مدعی شد؛ برد 6برصفر مقابل گوام خارج از هرگونه بحثی در رابطه با کیفیت تیم گوام خبرهای خوبی از تیم ملی ایران می داد. اینکه جوان ها کم کم در تیم جا افتادند و جوانگرایی کارلوس کی روش در حال  جواب دادن است. هنوز چند ساعت از پایان بازی نگذشته بود و خوشحالی حاصل از برد پرگل تیم ملی از ذهن ها پاک نشده بود که کی روش در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی از مساعد نبودن اوضاع خبر داد و گفت زمانی که به ایران برگردد باید برای ادامه همکاری با علی کفاشیان صحبت کند.

از طرفی امروز اسلامیان نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره ادامه همکاری با کارلوس کی روش گفت:از کی روش حمایت خواهیم کرد و مشکلی بابت ادامه کار او نیست. سرمربی تیم ملی کسالتی دارد و به خاطر همین این صحبت ها مطرح شده است.

بعد از ردوبدل شدن این صحبت ها اکثر کارشناسان اعتقاد داشتند که کی روش دوباره می خواهد از هوش و زیرکی خودش استفاده کند و به بهانه گرفتن مرخصی از مردد بودن کار در ایران خبر دهد. اما انگار موضوع چیز دیگری بود.

خبری که باورش شاید برای هیچکس ممکن نباشد.

پیگیری های خبرنگار کاپ حاکی از آن است که کارلوس کی روش سرمربی 62 ساله تیم ملی فوتبال ایران به سرطان معده مبتلا شده است و کسالتی که اسلامیان از او صحبت می  کرد خیلی جدی تر از آن چیزی است که همه فکر می کردند.

حال باید تا فردا صبر کرد و دید کارلوس کی روش در قبال این مساله مهلک چگونه موضع گیری خواهد کرد. چیزی که مشخص است این است که این بار گویا اوضاع از بقیه دفعات فرق می کند و شاید بیماری کارلوس کی روش مانع از ادامه همکاری او با تیم ملی ایران شود.

او دقیقا به همین دلیل طی هفته های گذشته بارها و بارها از کفاشیان خواست که به مرخصی برود.

کی روش در ماههای گذشته بارها و بارها تلاش کرد که این خبر مخفی بماند و به طور حتم باز هم تلاش خواهد کرد تا این اتفاق از دید افکار عمومی پنهان باقی بماند.

برای سرمربی خاص و دوست داشتنی تیم ملی ایران آرزوی سلامتی می کنیم.


تکذیب سرطان کی روش

به گزارش ورزش3؛ در شرایطی که خبر ابتلای کی روش به سرطان معده رسانه های ورزشی را در نوردیده است محمود اسلامیان با ناراحتی این خبر را تکذیب کرد.
اسلامیان گفت:من اصلاً نمی دانم این خبر از کجا در آمده است. هر روز یک حرفی برای این بنده خدا در می آورند. این خبرها کذب محض است. البته بیماری در سن ما و ایشان طبیعی است. هرکسی ممکن است بیمار شود.
او در پاسخ به این سوال که مصاحبه قبلی او درباره بیماری کی روش دلالت بر چه بیماری ای دارد هم گفت:یک بیماری جزیی بود که ایشان را رنج می داده و خدا را شکر این مشکل هم رفع شده است.

سرطان کی روش ، شایعه سرطان معده کارلوس کی روش

ماجرای سرطان معده کارلوس کی روش!
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 22
این مطلب مفید بود ؟ 12 10
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف