نمناک سرگرمیگوناگون سرعت وحشتناک کامیون در اتوبان! + فیلم
روز گذشته ویدیویی عجیب و وحشتناک از سرعت بالای یک کامیون در یکی از اتوبان های روسیه در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی مختلفی روبرو شود.

سرعت وحشتناک کامیون در اتوبان!

سوانح و حوادث جاده ای متاسفانه با افزایش تعداد اتومبیل ها، رابطه مستقیمی دارند چرا که روزانه تعداد زیادی از انسان ها در طی این سوانح در سرتاسر جهان جان خود را از دست می دهند. با این حال تنها عامل اصلی رخدادن این اتفاقات، فقط و فقط خودمان هستیم که برخی از قوانین را انجام می دهیم و برخی دیگر را که اکثر قوانین می باشند را سعی می کنیم دقت نداشته باشیم!

از این رو با چنین دیدی از رانندگی بی شک هر راننده ای می تواند خطر ساز و مرگ آفرین شود و در نهایت می توان تصادفات بی نهایت جاده ای و همچنین جان باختن انسان های زیادی را در دنیا شاهد بود که اتفاقی خوشایند نیست و می تواند بسیار دردناک باشد چرا که ما علت جان باختن یک یا چند نفر گشته ایم.

با این حال توصیه می شود در مواقعی که وضعیت جسمانی مناسبی ندارید و یا هر دلیلی که آرامش در رانندگی شما را صلب نموده است، رانندگی نکنید تا منجر به خسارت های شدیدی نشوید که مجددا برخی افراد نیز با وجود اطلاع از این شرایط، به رانندگی ادامه می دهند که در نهایت می توانند خبرساز شوند.

اما روز گذشته ویدیویی در صفحات مجازی به شدت در حال انتشار بود که توانست با بازدید و واکنش های متعددی توسط کاربران روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

بزرگراه ها و اتوبان ها در اکثر نقاط جهان دارای سرعت توصیه شده ای می باشند که تمام رانندگان موظف به رعایت نمودن این سرعت هستند و در غیر اینصورت با جریمه های گران قیمتی روبرو خواهند شد.

اما روز گذشته ویدیویی در صفحات مجازی از رانندگی هولناک و وحشتناک یک راننده کامیون روسی منتشر شد که در عین ناباوری این کامیون در حال عبور از بزرگراه با سرعت بیش از 160 کیلومتر بر ساعت بود.

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنیدراننده اتومبیل هوندا که در مسیر کامیون قرار داشت، برای آنکه کامیون با اتومبیل وی برخورد نکند، با سرعت بالاتری در بزرگراه در حال عبور بود که خوشبختانه این سرعت زیاد حادثه ساز نشد!

ویدیو سرعت وحشتناک کامیون در اتوبان!

حرکت کامیون در اتوبان با سرعت سرسام آور و وحشتناک + فیلم

سرعت وحشتناک کامیون در اتوبان! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف