نمناک سرگرمیاتومبیل لحظه جالب سرقت اتومبیل BMW از حیاط خانه! + فیلم
روز گذشته زمانیکه یک مادر و دختر که هنوز هویت آنها شناخته نشده است، در خانه تنها بودند با اتفاق عجیبی در حیاط خانه روبرو شدند که منجر به شوکه شدن آنها شد!

لحظه جالب سرقت اتومبیل BMW از حیاط خانه!

در میان نیازهای اصلی هر شخص از گذشته تا هم اکنون می توان به 3 مورد خوراک، پوشاک و مسکن اشاره نمود که هر نیاز ذکر شده را می توان با یک شغل برطرف نمود که این شغل می بایست توسط دولت مردان با طیف کارهای مختلف ایجاد شوند و در نهایت این گونه است که سرپرست خانوارها می توانند بدون هر گونه زحمت اضافی، در برطرف کردن امورات تلاش نماید.

اما معمولا همه ساکنین هر جامعه لزوما مشغول به کار یا حرفه ای برای برطرف کردن نیازهایشان نیستند و از این رو این دسته افراد برای آنکه بتوانند نیازهای خود و اعضای خانواده خود را برطرف نمایند، تصمیم به کارهای مختلفی می گیرند که این می تواند منجر به آسیب های اجتماعی در یک جامعه شود.

از این رو برخی از این افراد تصمیم به سرقت اموال و دارایی های دیگران می گیرند تا بتوانند نیازهای خود را برطرف نمایند. برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و باورنکردنی از حیاط یک خانه واقع در شهرک دارلاستون واقع در بریتانیا در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های گوناگون روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته زمانیکه یک مادر و دختر ناشناس در خانه بودند، ناگهان با مشاهده دوربین های مداربسته متوجه حضور دو سارق بر روی دیوار خانه شان می شوند و از آنجاییکه نمی توانستند تصمیم عاقلانه ای بگیرند، در پشت پنجره در حال مشاهده سارقینی بودند که به خانه آنها هجوم آورده بودند.

اما این تمام ماجرا نیست و سارقین پس از پایین آمدن از دیوار این خانه، فورا شروع به باز کردن درب های اتومبیل شاسی بلند BMW در حیاط کردند و جالب ترین قسمت در این بخش است که آنها بعد از باز کردن درب اتومبیل، چراغ ها را روشن نمودند تا مالکین این اتومبیل آنها را مشاهده نماید!

با این حال پلیس محلی در حال بررسی و جستجوی اتومبیل سرقت شده می باشد و این اتفاق در میان ساعات 1 الی 1:30 بامداد رخ داده است.

ویدیو لحظه جالب سرقت اتومبیل BMW از حیاط خانه!

لحظه جالب سرقت اتومبیل BMW از حیاط خانه!

لحظه جالب سرقت اتومبیل BMW از حیاط خانه! + فیلم
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 0
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف