نمناک اخبارحوادث جزئیات سرقت مسلحانه از بانک ملت میدان بهارستان
بانک ملت ، سرقت مسلحانه
سرقت مسلحانه از بانک ملت میدان بهارستان توسط دو مرد مسلح به سلاح گرم که صورت خود را پوشانده بودند که پلیس آگاهی تهران در حال شناسایی متهمان است.
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1395

سرقت مسلحانه از بانک ملت توسط دو نفر

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی جزییات سرقت از بانک ملت شعبه هدایت میدان بهارستان تهران را تشریح کرد.
دو مرد مسلح با ورود به یکی از شعب بانک ملت در خیابان هدایت و با شلیک 4 تیر هوایی موفق به سرقت 30 میلیون تومان وجه نقد شده و بلافاصله با استفاده از دو دستگاه موتور سیکلت از محل حادثه متواری شدند.

سرقت مسلحانه

سرقت مسلحانه از بانک ملت


با فرار دزدان مسلح، مسئولان بانک با پلیس 110 تماس گرفتند و زنگ خطر را به صدا در آوردند. با حضور ماموران گشت کلانتری 109 بهارستان در محل حادثه مشخص شد سارقان مسلح بعد از سرقت مقادیر قابل توجهی پول نقد بلافاصله از محل حادثه متواری شده اند. با اعلام این خبر اکیپی از کارآگاهان اداره یکم مبارزه با سرقت های مسلحانه-پلیس آگاهی تهران وارد عمل شده و تحقیقات درباره شناسایی متهمان را در دستور کار خود قرار دادند.

جزئیات سرقت از بانک ملت

در تحقیقات اولیه کاراگاهان مشخص شد دو مرد مسلح به سلاح گرم در حالی که صورت خود را با استفاده از ماسک و کلاه کاسکت پوشانده بودند به داخل بانک وارد شده و بعد از بستن در ورودی بانک با شلیک 4 گلوله و ایجاد رعب و وحشت در بین کارمندان بانک و چند نفر مشتری حاضر در محل بانک مبلغ 30 میلیون تومان وجه نقد و ترائل چک روی پیشخوان بانک را به سرقت برده و بلافاصله با استفاده از دو دستگاه موتور سیکلت فاقد پلاک از محل حادثه متواری شدند.

بعد از وقوع سرقت کارمندان بانک با فعال کردن سیستم هشدار ماموران پلیس کلانتری 109 بهارستان را در جریان ماجرای سرقت مسلحانه قرار دادند. با اعلام این خبر اکیپی از کارآگاهان اداره یکم مبارزه با سرقت های مسلحانه-پلیس آگاهی تهران وارد عمل شده و تحقیقات درباره شناسایی متهمان را در دستور کار خود قرار دادند.

با حضور کاراگاهان اداره یکم در محل حادثه تحقیقات از شاهدن عینی ماجرا و کارمندان یانک در دستور کار قرار گرفت. بررسی های اولیه دوربین های مداربسته بانک و همچنین اظهارت اولیه شاهدان ماجرا سرنخ های خوبی را در اختیار کاراگاهان قرار داد. بررسی نشان داد سارقان مسلح با نقشه از پیش طراحی شده اقدام به انجام این سرقت کرده اند در حال حاضر تحقیقات پلیسی برای شناسایی متهمان ادامه دارد.

جزئیات سرقت مسلحانه از بانک ملت میدان بهارستان

جزئیات سرقت مسلحانه از بانک ملت میدان بهارستان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از برترین ها -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف