نمناک اخبارجامعه سرقت حرفه ای از خودپرداز در شاهرود
سرقت از خودپرداز ، سرقت
سارقان حرفه ای بدون آنکه صدمه ای به دستگاه بزنند اقدام به سرقت از خودپرداز کرده بودند . بررسی دوربین های مداربسته راز این سرقت را فاش کرد.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1395

سرقت از خودپرداز به صورت حرفه ای

سارق حرفه ای که با دستبرد به دستگاه خودپرداز در شهرستان شاهرود چهارصد قطعه تراول چک پانصد هزار ریالی به سرقت برده بود توسط پلیس دستگیر شد.اواخر آذرماه امسال مأموران گزارشی درباره دستبرد به خودپرداز یکی از بانک های شاهرود و سرقت 200 میلیون ریال پول نقد دریافت کردند. کارآگاهان برای کشف راز این سرقت عجیب به تحقیق پرداختند و پی بردند سارق عابربانک بدون آنکه صدمه ای به خودپرداز زده باشد اقدام به چنین سرقتی کرده است.

کارآگاهان در بازبینی تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته دستگاه خودپرداز نتیجه ای نگرفتند تا اینکه تحقیقات تخصصی پلیس فتا در بخش های فنی و نرم افزاری انجام گرفت و مأموران دریافتند دستگاه خودپردازی که از آن سرقت شده به تازگی توسط تعمیرکاران بازبینی و تعمیر شده است در نتیجه به دست داشتن تعمیرکاران دستگاه در این سرقت کم سابقه ظنین شدند.بدین ترتیب یکی از تعمیرکاران به بازجویی احضار شد که سرانجام اعتراف کرد با دستکاری دستگاه خودپرداز هنگام سرویس آن موفق به انجام این سرقت شده است.
این مرد با صدور قرار یک میلیارد و دویست میلیون ریالی روانه زندان شد. پلیس هم به مسئولان بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری توصیه کرد برای سرویس تجهیزات اداری از به کارگیری افراد ناشناس و تعمیرکاران غیرمطمئن خودداری کنند.

سرقت حرفه ای از خودپرداز در شاهرود

سرقت حرفه ای از خودپرداز در شاهرود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف