نمناک اخبارجامعه سرقت از طلافروشی اردبیل به شیوه هالیوودی !
سرقت طلافروشی ، سرقت در اردبیل
دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل از دستگیری سارقان طلافروشی شهرستان کوثر خبر داد.
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1398

دستگیری سارقان طلافروشی در اردبیل

فارس: دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت:طی روز های گذشته مشخص شد از طریق حفر کانال و سوراخ کردن کف یک مغازه طلافروشی در شهرستان کوثر، بیش از 3 کیلوگرم طلا به طور حرفه ای به سرقت رفته که سارقان در سریع ترین زمان شناسایی و دستگیر شدند. 

سارقان در شهرستان کوثر از طریق حفر تونل نسبتا طولانی افقی و عمودی از طریق یک مسیل قدیمی، وارد یک مغازه طلافروشی شده و اقدام به سرقت کردند. 

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل از دستگیری سارقان طلافروشی در شهرستان کوثر خبر داد و گفت:طی روز های گذشته مشخص شد از طریق حفر کانال و سوراخ کردن کف مغازه طلافروشی بیش از 3 کیلوگرم طلا به طور حرفه ای در شهرستان کوثر به سرقت رفته است. 

وی افزود:بعد از مشخص شدن موضوع با همکاری مسؤولان مربوطه و استفاده از ظرفیت کارآگاهان پلیس آگاهی استان اردبیل، سارقان در سریع ترین زمان شناسایی، دستگیر و طلاجات نیز توقیف شد. 

عتباتی ضمن سفارش به مردم برای رعایت ایمنی و دقت در مراقبت از اموال، گفت:استان اردبیل از استان های امن به شمار می رود و سرقت از طلافروشی و امثال آن، از معدود مواردی است که در این شهرستان مشاهده می شود. 

وی با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با متخلفان، از هماهنگی نیرو ی انتظامی و دادگستری کوثر تقدیر کرد و آن را قابل توجه دانست.

انتهای پیام/م

سرقت 3 کیلو طلا به روش هالیوودی در شهرستان کوثر اردبیل

سرقت از طلافروشی اردبیل به شیوه هالیوودی !
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 3 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف