نمناک اخبارحوادث سرقت میلیاردی از فروشگاه کت و شلوار
سرقت ، سرقت از فروشگاه
سارقان یک فروشگاه کت و شلوار خبر داد که ارزش اموال سرقتی کشف شده از مخفیگاه آنان بیش از 30 میلیارد بود دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1396

سرقت 3 میلیارد تومانی از فروشگاه کت و شلوار

سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد:عوامل پلیس آگاهی استان به دنبال دریافت یک فقره پرونده سرقت از یک فروشگاه معروف کت و شلوار در کرمانشاه و ارزش بالای اموال مسروقه، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان شعبه اول اداره مبارزه با سرقت این پلیس قرار دادند.

وی تصریح کرد:تحقیقات اولیه نشان داد که دو مرد جوان با یک دستگاه خودروی پژو 207 با پلاک پنهان شده، در انجام این سرقت بزرگ نقش داشته اند، لذا با گسترش دامنه اطلاعات و نیز بررسی شیوه و شگرد سرقت، در نهایت یکی از سارقان سابقه دار شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات منسجم به همراه یک دستگاه خودرو که در انجام سرقت از آن استفاده شده بود، دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد:در بازرسی از منزل متهم دستگیر شده، بیش از 450 میلیون ریال ارز، 9 میلیارد ریال چک در وجه حامل، سه فقره سند، دو فقره دسته چک، بیش از 18 میلیارد ریال چک و سفته های متعلق به مشتریان و تعداد هزار و 600 ثوب کت و شلوار کشف شد.

سردار امان اللهی افزود:متهم در بازجویی های پلیس به ارتکاب سرقت با همدستی یکی دیگر از سارقان حرفه ای اعتراف کرد، لذا متهم متواری با اقدامات اطلاعاتی در مخفیگاهش دستگیر و به جرم خود معترف شد، همچنین جهت مشخص شدن دیگر زوایای این سرقت میلیاردی، پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.

سرقت

سرقت میلیاردی از فروشگاه کت و شلوار

سرقت میلیاردی از فروشگاه کت و شلوار
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از جام جم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف