نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای سرقت از ماشین رضا رشیدپور از زبان خودش
رضا رشیدپور ، ‌ سرقت از ماشین رضا رشیدپور
در جریان سرقت از خودروی رضا رشیدپور مجری برنامه اینترنتی دید در شب لپ تاپ وی که حاوی تصاویر شخصی اش بود به سرقت رفت. رضا رشیدپور جزئیاتی از شب حادثه را در اینستاگرام منتشر کرد.

سرقت ماشین رضا رشیدپور

چند روز پیش ماشین رضا رشیدپور مورد سرقت قرار گرفت و حالا مجری دید در شب با انتشار عکسی در اینستاگرامش متن زیر را به اشتراک گذاشت و از سرقت عکسهای شخصی و لپ تاپش از ماشینش می گوید.

اینستاگرام رضا رشیدپور

اینستاپست رضا رشیدپور

توضیح ضروری :

یک ) از ابراز لطف و توجه تمام دوستان گرامی بابت حادثه دیشب سپاسگزارم و امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشید

دو ) نسبت دادن صفات ناپسند به اشخاص و همچنین ظن غیر معتبر به دیگران رفتاری غیر اخلاقی است . تعداد بسیار محدودی از مخاطبان در کامنت ها چنین کاری می کنند . تمنا می کنم این رویه ناپسند را ادامه ندهید .

سه ) قطعا در این حادثه ; بی احتیاطی من بسیار تاثیرگزار بوده و شایسته نیست که این موضوع سبب گسترش شائبه ناامنی باشد .

چهار) من به دقت و اقتدار پلیس کشورمان اعتقاد دارم . همان ساعت افسر محترم نیروی انتظامی در صحنه حاضر شد و گزارش تنظیم کرد .برخوردشان هم بسیار دلسوزانه و متعهدانه بود . من تفاوتی با بقیه شهروندان ندارم و هیچ انتظار و توقعی برای پی گیری ویژه هم نیست .

پنج) ظاهر و باطن زندگی من یکی است . بنابراین ترسی از بابت عکس و فیلم ندارم. .فقط اطلاعات و تصاویر برنامه ی این هفته از دست رفته که حتما با تلاش و همت بچه های دید در شب جبران می کنیم .

شش) باید زودتر تبریک می گفتم که درگیر این ماجرا شدم . میلاد فخر آفرینش ; رسول مهربانی و عشق , حضرت محمد مصطفی (ص) و هم چنین زادروز پیامبر آب و آیینه ; حضرت عیسی مسیح (ع) و میلاد امام جعفر صادق (ع) را به حضور محترم اهالی ایمان تبریک و شاد باش عرض می کنم.

رضا رشیدپور مجری دو شب گذشته با انتشار عکس زیر از دستبرد به خودرو و سرقت مدارک و لپ تاپ خود که حاوی تصاویر و فیلم های شخصی اش خبر داد.
 
ماشین رضا رشیدپور

سرقت از ماشین رضا رشیدپور

رضا رشیدپور ، جزئیات جدید سرقت از خودروی رضا رشیدپور

ماجرای سرقت از ماشین رضا رشیدپور از زبان خودش
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 20
برگرفته از آخرين خبر - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 16 4
نظر کاربران
امیر مهدی

امیر مهدی

امیدوارم حال رضا رشید پور زود تر خوب شود تا برنامه بسیار خوب وشاد حالا خورشید دوباره روی انتن برود که خیلی دلمان برایش تنگ شده است

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف