سرقت بی رحمانه دستگاه ATM
3 سارق آمریکایی زمانیکه تصمیم گرفتند که دستگاه خودپرداز را از یک فروشگاه به سرقت ببرند، با اتفاقی جالب روبرو شدند.

سرقت بی رحمانه و جالب دستگاه ATM !

یکی از حوادث تلخ و دردناکی که می توان از رسانه های مختلف و حتی صفحات مجازی شاهد آنها بود، سرقت های مسلحانه ای است که در این فرآیند کوتاه تعدادی فرد زورگو وارد یک فروشگاه می شوند و شروع به سرقت بردن وسایل موردنظر خود می کنند.

با این وجود این افراد به هیچ وجه حاضر به تجربه کردن هیچ شغلی نیستند و اما تا حدودی به هیجان علاقمند هستند و با اینکه می دانند که توسط پلیس موقعیت مکانی آنها پیدا خواهد شد، باز هم دست به چنین کارهایی می زنند که عواقب آن پرداخت جریمه های گران قیمت و از جمله چندین سال زندان می باشد.

از این رو روز گذشته ویدیویی به شدت در صفحات مجازی منتشر و پخش شد که در آن 3 سارق برای سرقت از یک فروشگاه مواد غذایی میان راهی اقدام به سرقت دستگاه ATM یا همان خودپرداز می کنند که نتیجه آن بسیار جالب و دیدنی گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

3 سارق در 17 فوریه سال جاری برای سرقت دستگاه ATM یک فروشگاه واقع در خیابان همپشیره واشنگتن، در ساعت 4:06 دقیقه صبح به فروشگاه هجوم می برند. همان گونه که در ویدیو مشاهده می نمایید، ابتدا دو سارق وارد فروشگاه می شوند و سپس سارق سوم که در داخل یک وانت نشسته بود، شروع به جدا کردن دستگاه خودپرداز از دیوار می کند که در همین حین افراد حاضر در فروشگاه به سمت انتهای فروشگاه می روند.

اما در نهایت سارقان می توانند دستگاه ATM را از دیوار جدا نمایند و با چرخی که به همراه داشتند به بیرون منتقل نمایند. اما در حین انتقال دادن چرخ به بیرون فروشگاه ناگهان دستگاه ATM بر روی یکی از سارقین می افتد و دیگر نمی توانند این دستگاه را بلند نمایند و با خود حمل کنند که در ادامه ویدیو این سرقت را مشاهده خواهید نمود.

ویدیو سرقت بی رحمانه و جالب دستگاه ATM !

 

سرقت بی رحمانه و جالب دستگاه ATM ! + فیلم

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
نظرات
وبگردی