نمناک سرگرمیبدون شرح سرقت 5 میلیون دلار جواهر در کمال خونسردی در 27 ثانیه + فیلم
سرقت جواهر ، سرقت جواهر
شاید دور از باور باشد اما سارقانی 5 میلیون دلار جواهر را در عرض 27 ثانیه سرقت کردند، ویدئویی که در ادامه مشاهده می کنید.

سرقت 5 میلیون دلار جواهر در 27 ثانیه 

شاید یکی از عجیب ترین و باورنکردنی ترین سرقت های تاریخ در هنگ کنگ چین رخ داد ، سرقتی قابل توجه از یک جواهر فروشی در عرض چند ثانیه که ویدئوی آن توسط دوربین های مداربسته ثبت شد و شما در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد .این ویدئو ، سارقان جواهراتی به ارزش 5 میلیون دلار ، در یکی از شلوغ ترین مرکز تجاری های هنگ کنگ را نشان میدهد دوربین های امنیتی ، نشان می دهد که دو سارق با نقاب وارد جواهر فروشی شده اند سارقین در عرض 27 ثانیه ویترین را باز و 5 میلیون دلار را به جیب زده اند ، این اتفاق در یکی از شعبات جواهری prince واقع در طبقه سوم مرکز تجاری اقیانوس افتاد.
 
سرقت دلار

تصویری از سرقت جواهر در 27 ثانیه

این سرقت ، در ساعت 7:10 بعداز ظهر رخ داده است.
یکی از سارقین کلاه سفید و دیگری کلاه قرمز به سر داشته است ، مرد کلاه سفید، اقدام به باز کردن ویترین با یک شی ناشناخته ودیگری اقدام به تهدید مشتری ها با چاقو کرده است و به گفته شاهدان به آنها هشدار داده که از جای خود تکان نخورند.
 
مرد با کلاه سفید، موفق به باز کردن ویترین، در عرض 14 ثانیه شده است و فوری اشیای گرانبها،که شامل؛دو گردنبند، دو تا حلقه، النگو، الماس و غیره بود را داخل کیف خالی کرد. آنها 27 ثانیه بعد از اینکه پایشان را در مغازه می گذارند، سرقت خود را انجام داده و فرار می کنند ، یعنی یکی از باورنکردنی ترین سرقت های تاریخ. پلیس روز بعد هم همچنان به تحقیقاتش ادامه داد، ولی چیزی به عنوان اثر از این سرقت پیدا نکرد.

ویدئوی سرقت حرفه ای جواهرات در کمتر از 30 ثانیه 

 

سرقت میلیاردی جواهرات در 27 ثانیه + فیلم

سرقت 5 میلیون دلار جواهر در کمال خونسردی در 27 ثانیه + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف