نمناک سرگرمیگوناگون دزدی ماهرانه 3 توریست که لو رفت ! + فیلم
3 توریست که هنوز نام آنها مشخص نشده است، زمانیکه در حال بازدید از یک غار تاریخی در چین بودند، تصمیم به سرقت سنگ های با ارزشی گرفتند که ویدیو آنها جهانی شد!

سرقت زیرکانه 3 توریستی که لو رفت!

مکان ها تاریخی و شناخته شده هر کشور ارزش بسیار بالایی دارند چرا که این اماکن نشانه قدمت، تاریخ، فرهنگ و... هر کشور می باشد که این اماکن می توانند بصورت سالانه تعداد زیادی از گردشگران را در سطح جهان به خود جذب کند و برای مردم آن کشور اشتغال زایی نماید و در نهایت شغل های زیادی ایجاد خواهند شد و در نهایت هر شخصی می تواند نیازهای خود را به سادگی تمام بر طرف سازد.

اما متاسفانه برخی افراد هستند که در حین بازدید از اماکن عمومی سعی بر مشاهده ندارند و بیشتر تلاششان این است تا بتوانند اثری از خود جای بگذارند و بعدها زمانیکه به این اماکن باز می گردند، نام و اثر دستی خود را مشاهده نمایند که این واقعا اتفاق تلخی است و می توانیم به سادگی در هر نقطه ای از جهان مشاهده کنیم!

برای مثال روز گذشته ویدیویی بسیار عجیب و غریب در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته 3 توریست و گردشگری که هنوز نام آنها مشخص نشده است، وارد یک غار زمینی می شوند که در آن سنگ های " استالاکتیت " وجود داشت که این سنگ ها حاوی مواد معدنی هستند که تولید آنها بیش از 1 میلیون سال زمان می برد!

همان گونه که ویدیو مشاهده می کنید، آنها انتهای این سنگ های با ارزش و گران قیمت را کاملا از بین برده اند و مسئول این مکان گردشگری اعلام کرد که استالاکتیت ها به علت آسیبی که در آنها ایجاد شده است، به رنگ سیاه تغییر رنگ داده اند.

با این حال ویدیو آنها در هنگام خروج از غار ثبت شده است و پلیس چین در حال جستجوی آنها می باشد و هنوز اطلاعات دقیقی نسبت به آنها منتشر نکرده است!

ویدیو سرقت زیرکانه 3 توریستی که لو رفت! 

سرقت عجیب و غریب و زیرکانه سه توریست که لو رفت + فیلم

دزدی ماهرانه 3 توریست که لو رفت ! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف