نمناک سرگرمیگوناگون سرقت جالب لباس های لوکس از فروشگاه! + فیلم
زن میان سالی که روز گذشته ویدیو آن در صفحات مجازی منتشر شد، با استفاده از ترفندی عجیب به میزان 50 میلیون تومان از یک فروشگاه لوکس سرقت کرد!

سرقت جالب لباس های لوکس از فروشگاه!

در میان تمام نیازهای اصلی و مهم انسان می توان به خوراک، پوشاک و مسکن اشاره نمود که این سه نیاز از اصلی ترین و مهم ترین نیازهای ما انسان ها می باشند و برای برطرف کردن آنها قطعا نیاز به زمینه به نام شغل است که در آن فرد با ارائه خدمات یا محصولات متنوع می تواند کسب درآمد نماید و نیازهای اصلی و مهم خود را برطرف سازد.

اما در این میان افرادی نیز هستند که بنابر دلایل مختلفی علاقه ای به کار کردن ندارند و به همین دلیل برای برطرف کردن نیازهای خود گاها ممکن است دست به سرقت و دزدی از فروشگاه ها و اماکن عمومی بزنند و بعد از سرقت اجناس را با قیمت بسیار کمتر از ارزششان به فروش میرسانند تا بتوانند نیازهای خود را برطرف کنند که متاسفانه این روزها چنین دیدی در جامعه های مختلف بسیار زیاد شده است.

برای مثال روز گذشته ویدیو جالب و دیدنی از سرقت عجیب لباس های گران قیمت در یک فروشگاه بزرگ و لوکس از یورکشایر انگلستان در صفحات مجازی و رسانه های مختلف روبرو شد که همانند زنگ هشداری برای مالکین فروشگاه ها بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

زن میان سالی که به هدف سرقت از یک فروشگاه واقع در یورکشایر انگلستان حضور یافته بود توسط دوربین های مداربسته کشف شد که این زن میان سال برای سرقت لباس های گران قیمت این فروشگاه، از یک کیسه کانگورویی استفاده می کند و لباس های گران قیمت را داخل کیسه کانگورویی می اندازد.

از این رو طبق آخرین گزارشات انجام شده این زن موفق به سرقت بیش از 3 هزار پوند ( حدودا 50 میلیون تومان ) از این فروشگاه شد و ویدیو آن در طی چند ساعت، بیش از هزاران بازدید را به خود جلب نمود.

ویدیو سرقت جالب لباس های لوکس از فروشگاه!

سرقت جالب لباس های لوکس از فروشگاه! + فیلم

سرقت جالب لباس های لوکس از فروشگاه! + فیلم
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 0
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف