نمناک اخبارجامعه دستگیری عاملان سرقت میلیاردی در شهرک غرب
سرقت میلیاردی ، سرقت در شهرک غرب
رئیس کلانتری شهرک قدس از دستگیری سارقان منزل در شهرک غرب خبر داد.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1397

سرقت میلیاردی در شهرک غرب

پایگاه خبری پلیس: اواخر دی ماه سال جاری وقوع یک فقره سرقت از منزل در شهرک غرب به کلانتری شهرک قدس اعلام شد که بلافاصله ماموران به آدرس اعلامی اعزام شدند.
رئیس کلانتری شهرک قدس از دستگیری سارقان منزل در شهرک غرب خبر داد و گفت:این متهمان از منزل مال باخته 10 میلیارد ریال طلا و ارز سرقت کرده بودند. 
سرهنگ ضرغام آذین اظهار کرد:اواخر دی ماه سال جاری وقوع یک فقره سرقت از منزل در شهرک غرب به کلانتری شهرک قدس اعلام شد که بلافاصله ماموران به آدرس اعلامی اعزام شدند. 
رئیس کلانتری 134 شهرک قدس با اشاره به اینکه سارقان فقط طلا ، جواهر و ارز از منزل مال باخته سرقت کرده بوند، گفت:با حضور ماموران در محل ، تحقیقات پلیسی آغاز شد و در پایش ها اطلاعاتی به دست آمد که راننده و سرنشینان 2 دستگاه خودروی سفید رنگ 206 اقدام به سرقت میلیاردی کرده اند. 
وی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی یک برگ رسید بانکی از منزل مال باخته که متعلق به سارقان بود، کشف شد،اظهار کرد:با شگردهای خاص پلیسی، اعضای این باند شناسایی شدند و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفتند. 
رئیس کلانتری شهرک قدس در ادامه گفت:مخفیگاه متهمان در محدوده شهر ملارد شناسایی شد و اطلاعاتی به دست آمد که در آن محل افراد مشکوکی تردد دارند. در ادامه تحقیقات پلیسی، مخفیگاه دوم این سارقان در فرحزاد تهران نیز شناسایی شد و نتیجه آن در اختیار مقام قضائی قرار گرفت. 
وی با بیان اینکه ماموران موفق شدند صبح روز گذشته در چندعملیات منسجم و همزمان اعضای باند سارقان منزل که دو مرد و دو زن بودند را دستگیر کنند، اظهارکرد:از مخفیگاه متهمان تعدادی اموال مسروقه و 7 قبضه سلاح سرد کشف شد.
*عکس تزئینی است.
انتهای پیام/م

دستگیری عاملان سرقت میلیاردی از منزل در شهرک غرب تهران

دستگیری عاملان سرقت میلیاردی در شهرک غرب
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف