نمناک اخبارحوادث 100 سال زندان برای سرقت نوزاد از داخل رحم مادر + تصاویر
سرقت ، سرقت وحشیانه
زنی که در «کلرادو» (Colorado) آمریکا با فریب زن دیگری بچه وی را از رحمش جدا و سرقت کرده بود به 100 سال زندان محکوم شد.
تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1395

سرقت وحشیانه نوزاد از داخل رحم مادر

دادگاه پرونده زنی که نوزاد زن دیگری را از داخل رحمش به وسیله چاقو جداکرده بود، برگزار شد.

بر اساس این گزارش، زنی با فریب زن دیگری خود را به عنوان متخصص زنان و زایمان معرفی کرده بود با قطع ارتباط بچه از رحم مادر موجب مرگ نوزاد شد.

این زن اهل «کلرادو»(Colorado) آمریکا که با قطع رحم یک زن غریبه که به بهانه تخصص در زمینه اموز زنان و زایمان او را به خانه برده بود موجب مرگ نوزاد شده بود به 100 سال زندان محکوم شد.

«نل لین»، 35 ساله روز جمعه به اتهام حمله و قصابی خانم «میشل ویلکینز»، 27 ساله و کشتن نوزاد دختر متولدنشده وی که در ماه مارس 2015 اتفاق افتاده بود از طرف دادگاه به زندان مادام العمر محکوم شد.

دادگاه

«ویلکینز»، که از این حمله به طور معجزه آسایی جان سالم به در برده است، زمان صدور حکم در دادگاه حاضر بود.

«ویلکینز» که هفت ماهه باردار بود از طریق یک آگهی با وعده فراهم کردن شرایط زایمان و لباس نوزاد رایگان به خانه «لین» در «بولدر کانتی» (Boulder County) کشانده شد.

دادگاه

در دادگاه اینگونه ماجرا شرح داده شد که این دو حدود یک ساعت با هم صحبت کردند و بعد از آن بود که «لین» به سمت «میشل» حمله ور می شود و او را بی هوش کرده و با استفاده از دو چاقوی آشپزخانه جنین او را از رحمش جدا می کند.

طبق گزارش رویترز، «لین» با متقاعد کردن همسرش «دیوید ریدلی» نقشه ای را برای سرقت نوزاد از یک ماه قبل طرح ریزی کرده بودند و «لین» از ماه گذشته تظاهر به بارداری می کرد.

سارق وحشی

شوهر «لین» در مراجعت به منزل همسر و جنین را در وان حمام می یابد و آنها را به بیمارستان منتقل می کند و در این بین «ویلکینز» هوشیاری اش را به دست می آورد و با پلیس تماس می گیرد.

قاضی پرونده «ماریا برکن کوتر» (Maria Berkenkotter) در حالی برای این زن این حکم را صادر کرد که دادستان پرونده برای او 126 سال زندان به اتهام اقدام به قتل، چهار مورد اقدام به تجاوز و یک مورد جلوگیری از تولد نوزاد درخواست کرده بود.

با این حال، به دلیل این که پزشکی قانونی تأیید کرد که جنین هرگز نمی توانسته در خارج از رحم زندگی کند، اتهام قتل نوزاد برای وی درنظر گرفته نشد.

100 سال زندان برای سرقت نوزاد از داخل رحم مادر + تصاویر

100 سال زندان برای سرقت نوزاد از داخل رحم مادر + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 40
برگرفته از تسنیم/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 35 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف