نمناک اخبارحوادث سرقت وحشیانه از دختران جوان
سرقت وحشیانه ، سارق خشن
دو سارق خشن که با تهدید چاقو اقدام به سرقت وحشیانه تلفن همراه از دختران دانشجو و زنان جوان می کردند توسط پلیس دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1393
بازدید : 7,280 نفر

روزهای پایانی هفته گذشته چند زن و دختر جوان که اغلب دانشجو بودند، با حضور در کلانتری 33 شهرستان اهواز و طرح شکایت هایی اعلام کردند مورد حمله دو جوان که راکبان یک دستگاه موتورسیکلت بودند، قرار گرفته اند و سارقان با چاقو تهدیدشان کرده و با سرقت تلفن همراهشان متواری شده اند.

با دریافت این اطلاعات و چهره نگاری از متهمان فراری، آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و محل های تردد متهمان فراری به طور نامحسوس از سوی پلیس زیر نظر گرفته شد تا این که شنبه بیست و پنجم بهمن امسال سارقان با حمله به زنی، او را مجروح کردند.
در ادامه، ماموران برای یافتن دو سارق فراری به جستجو در اطراف محل حادثه پرداخته و موتورسواران را شناسایی کردند.
 
دستگیری سارقان موتورسوار
 
ماموران با اخطار به متهمان، از آنها خواستند تا تسلیم شوند که دزدان فراری توجهی به اخطار پلیس نکرده و به فرارشان ادامه دادند تا این که ماموران در جریان این تعقیب و گریز با استفاده از قانون به کارگیری سلاح به متهمان شلیک و آنها را زمینگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت:در تحقیقات اولیه از متهمان معلوم شد آنها بین ساعات 6 تا 7 صبح سراغ زنانی که در حال رفتن به محل کار یا دانشگاه بودند، رفته و با تهدید چاقو از آنها اخاذی می کردند. متهمان در صورت مقاومت مالباختگان، آنها را زخمی می کردند.
سرهنگ عزیزالله سپهوند افزود:با اعتراف اولیه متهمان به سرقت های سریالی گوشی تلفن همراه از زنان و دختران جوان که اغلب دانشجو بودند، قرار قانونی برای سارقان صادر شده است.
افرادی که در دام سارقان خشن گرفتار شده اند می توانند با مراجعه به پلیس نسبت به شناسایی متهمان و طرح شکایت اقدام کنند.

سرقت وحشیانه از دختران جوان

سرقت وحشیانه از دختران جوان
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 47
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 39 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف