نمناک اخبارحوادث سرقت پراید با 18 شاه کلید در تهران
سرقت پراید ، سرقت پراید در تهران
دو متهم به سرقت پراید در جنوب تهران توسط ماموران کلانتری یافت آباد دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شدند.
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1393
بازدید : 5,104 نفر

ساعت 23 ، دهم بهمن ماه ماموران گشت کلانتری 151 یافت آباد حین گشت زنی در خیابان خلیج فارس به یک دستگاه خودروی پراید با دو نفر سرنشین مشکوک شدند. ماموران با تحت نظر قرار دادن خودرو و استعلام صورت گرفته از پلاک خودرو درمی یابند که خودرو مسروقه است و سرنشینان آن نیز از سارقان حرفه ای و سابقه دار جنوب پایتخت هستند.

 به دنبال این موضوع ماموران به راننده خودرو دستور ایست می دهند که وی بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار می کند. با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز آغاز می شود. 

سرقت خودروی پراید در تهران

سرانجام پس از 10 دقیقه ماموران اقدام به شلیک 3 تیر هوایی می کنند که متهمان از ترس خودرو را متوقف کرده و تسلیم پلیس می شوند.عوامل کلانتری دو متهم به نام مهرداد و شهریار را دستگیر و در بازرسی از خودرو یک دستگاه دریل برای بازکردن قطعات خودرو و 18عدد شاه کلید خودرو کشف کردند. 

سرهنگ ذکایی خو، رئیس کلانتری 151 یافت آباد با اعلام و تائید این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت:در بازجویی از متهمان مشخص شد آنان هم اکنون عضو باند سرقت های خودرو در مناطق جنوبی پایتخت هستند که برای تحقیقات اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.  

سرقت پراید با 18 شاه کلید در تهران

سرقت پراید با 18 شاه کلید در تهران
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 36
برگرفته از آرمان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف