نمناک اخبارحوادث سارقی که در 3 سوت گردنبند زنان را سرقت میکرد
دزدی ، سارقان مامور نما
سارقی که در لباس ماموران اقدام به سرقت طلا و جواهرات زنان می کرد توسط ماموران انتظامی شهرستان خرمده شناسایی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393

سارقی که در لباس ماموران اقدام به سرقت طلا و جواهرات زنان می کرد توسط ماموران انتظامی شهرستان خرمده شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ مظاهر ریاسوند فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره در استان زنجان در تشریح جزییات این خبر گفت:چندی پیش خانمی از سرقت گردنبدنش توسط فردی مامور نما اعلام شکایت کرد.
 
دستگیر سارق گردنبند
 
فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره در استان زنجان ادامه داد:شاکیه به ماموران گفت، فردی زنگ منزل را به صدا درآورد و خود را مامور اداره برق معرفی کرد اما وقتی درب را باز کردم، در یک لحظه گردنبد طلایم را قاپید و متواری شد.
سرهنگ ریاسوند اظهار کرد:با توجه به حساسیت موضوع، تیمی ویژه از ماموران پلیس آگاهی شهرستان، شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار داده و با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند متهم را به نام "الف – م" شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره تصریح کرد:پس از شناسایی متهم، وی در عملیاتی دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شد.
سرهنگ ریاسوند یادآور شد:متهم دستگیر شده در بازجویی های به عمل آمده، به سرقت گردنبند در پوشش مامور اعتراف کرد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

سارقی که در 3 سوت گردنبند زنان را سرقت میکرد

سارقی که در 3 سوت گردنبند زنان را سرقت میکرد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 29
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 24 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف