سرقت از منزل در شهرک ولیعصر با روشی جالب

تاریخ انتشار : 13 فروردین 1397کد مطلب : 16560زمان مطالعه : 1 دقیقه
سارقان دو منزل در شهرک ولیعصر را سرقت کردند و تمامی وسایل ارزشمند این دو خانه را با خیال راحت به سرقت بردند.

سرقت جالب از دو خانه در شهرک ولیعصر

بعد از ظهر روز گذشته بود که ماموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر در جریان یک فقره سرقت از منزلی در طبقه اول در آدرس خیابان حیدری شمالی کوچه همدانی با روش بالکن روی قرار گرفتند.

 براساس دیده های افرادی که پلیس را در جریان سرقت قرار داده بودند سارقان با بریدن نرده گل فلزی بالکن و از طریق عبور از لای نرده های بالکن که بعد از بریدن نرده گل فلزی قابل عبور شده بود وارد منزل اول می شوند.

 سارقان با توجه به خالی بودن منزل اول و اطمینان از اینکه منزل کناری نیز خالی بوده است پس از خالی کردن منزل اول و برداشتن وسایل گرانبها، به سراغ دیوار مشترک با واحد کناری رفته و با سوراخ کردن دیوار به منزل دوم نیز به راحتی دست پیدا می کنند که پلیس با حضور در صحنه و تجسس خانه اولی متوجه سوراخ بودن دیوار برای ورود سارقان به منزل بغلی می شود.

 براساس گفته های شهود عینی ساکنان هر دو منزل در ایام عید خانه شان را خالی کرده و برای استراحت به شهرستان رفته بودند که در ایام عید مورد سرقت قرار گرفته بودند.

 همچنین گفتنی است با حضور ماموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه قرار شد صاحبخانه ها برای طرح شکایت به دادسرا بروند و تشکیل پرونده بدهند.

سرقت از منزل در شهرک ولیعصر با روشی جالب

سرقت از منزل در شهرک ولیعصر با روشی جالب : امتیاز : 1.9 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟58
برگرفته از جام جم -/ م
برچسب :
نظرات
وبگردی