نمناک اخبارجامعه سرقت نیم میلیاردی از خانه خیابان جامی + تصاویر
سرقت ، سارق
سارقان از یک ساختمان سه طبقه اقدام به سرقت اموال با ارزش داخل هر سه طبقه (پول، ارز، طلاجات و غیره) به ارزش 500 میلیون تومان کردند.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1397

سرقت 500 میلیون تومانی از مجتمع مسکونی

هفدهم آذرماه سال گذشته و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع سرقت منزل از یک مجتمع مسکونی در خیابان خارک به کلانتری 129 جامی اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت منزل" و ارجاع پرونده به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، کارآگاهان با مراجعه به محل سرقت و انجام تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که این محل، ساختمانی سه طبقه و متعلق به اعضای یک خانواده است و ساکنان هر سه طبقه نیز از بستگان نزدیک و درجه اول یکدیگر هستند؛ در تحقیقات به عمل آمده از مالباختگان مشخص شد که در زمان سرقت هیچ یک از ساکنین این ساختمان سه طبقه در محل زندگی خود حضور نداشته و سارق یا سارقان با اطمینان پیدا کردن از همین موضوع اقدام به سرقت اموال با ارزش داخل هر سه طبقه (پول، ارز، طلاجات و ...) مجموعا به ارزش تقریبی 500 میلیون تومان کردند.

سرقت

کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که ساختمان محل سرقت مجهز به دوربین مداربسته است؛ بلافاصله تصاویر بدست آمده از زمان سرقت مورد بررسی قرار گرفت و کارآگاهان موفق به شناسایی شماره پلاک استفاده شده بر روی یک دستگاه خودرو ال 90 استفاده شده از سوی سارقان شده، اما در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که پلاک مذکور دارای سابقه سرقت بوده و مالک حقوقی آن با مراجعه به کلانتری محل سکونتش نسبت به اعلام سرقت پلاک خودرو شخصی اش اقدام کرده است.

سرقت

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد:با توجه به ادامه رسیدگی به این پرونده در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران، هماهنگی های لازم برای انتشار تصویر بدست آمده از سارقان این پرونده با بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران به عمل آمده است؛ لذا از شهروندان که موفق به شناسایی تصاویر این سارقان شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت، مخفیگاه و یا محل های تردد این اشخاص را از طریق شماره تماس 21865968 در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

سرقت نیم میلیاردی از خانه خیابان جامی + تصاویر

سرقت نیم میلیاردی از خانه خیابان جامی + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف