نمناک اخباراقتصاد اموال داخلی زنجانی شناسایی شد
بابک زنجانی ، اموال بابک زنجانی
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از شناسایی اموال بابک زنجانی در داخل ایران خبر داد.
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1396

بابک زنجانی در داخل کشور چقدر سرمایه دارد؟

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت:اموالی که بابک زنجانی در داخل ایران داشته و به نام خودش بوده مورد شناسایی قرار گرفته است.

پرونده بابک زنجانی یکی از پیچیده ترین پرونده ها در خصوص فساد مالی است که هر روز ابعاد جدیدی از آن رونمایی می شود. در همین رابطه رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داده که برخی از اموال داخلی زنجانی شناسایی شده است.
 
«احمد تویسرکانی»، در پاسخ به این سوال که آیا اموال بابک زنجانی به طور کامل شناسایی شده است یا خیر؟ گفت:اموالی که این فرد در داخل ایران داشته و به نام خودش بوده مورد شناسایی قرار گرفته است.
 
وی افزود:ما اطلاعات خود را در اختیار مراجع ذی صلاح قرار داده ایم اما باید این نکته را در نظر بگیریم که همه اموال این فرد ثبت شده نیست.
 
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تصریح کرد:ممکن است یک سری از اموال به نام افراد دیگری ثبت شده باشد.
 
وی خاطرنشان کرد:به همین جهت هم احتمال دارد که قاضی عنوان کند فلان آقا هم در این خصوص مرتبط بوده و از ما بخواهد که اموال آن فرد را هم شناسایی کنیم و پاسخ استعلام را ارائه دهیم.
 
این در حالی است که دادستانی تهران، ارزش اموال بابک زنجانی در ایران را دو هزار و 600 میلیارد تومان اعلام کرده اما وکیل شرکت نفت می گوید این اموال، هزار و 600 میلیارد هم ارزش ندارد اما وکیل بابک زنجانی معتقد است ارزش اموال موکلش، حداقل سه هزار و 600 میلیارد است.

اموال داخلی زنجانی شناسایی شد

اموال داخلی زنجانی شناسایی شد
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 13
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف