دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخباراقتصاد بابک زنجانی در داخل کشور چقدر سرمایه دارد؟
بابک زنجانی ، اموال بابک زنجانی
وکیل شرکت نفت اعلام کرد: در طول رسیدگی به پرونده بابک زنجانی در دادگاه مشخص شد که او و همدستانش بخش عمده ای از اموالی را که باید به شرکت نفت و بیت المال برمی گرداندند به خارج از کشور برده و صرف سرمایه گذاری عمده خود کرده.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1395
بازدید : 3,009 نفر

بابک زنجانی در داخل کشور چقدر سرمایه دارد؟

غلامرضا مهدوی با بیان اینکه وزارت خارجه درصدد گرفتن وکلای خارجی برای بازگرداندن اموال متهم نفتی به کشورند، گفت:اموال داخل کشور بابک زنجانی اگر در شرایط مطلوبی فروخته شود یک ششم بدهی اش را هم پوشش نمی دهد. وی افزود:ماجرای خرید شرکت اقماری اونور ایر در ترکیه درست زمانی که اموال شرکت نفت در اختیار وی قرار گرفت، رخ داد و همزمان نیز چند کشتی کانتینربر از آلمان خریداری و در اختیار نروژی ها قرار می دهد یعنی تاریخ خرید این اموال با زمانی که نفت در اختیارشان قرار گرفته همخوانی دارد.

 

وکیل شرکت نفت

مهدوی تصریح کرد:بابک زنجانی شرکت اونورایر را به قیمت 255 میلیون دلار از یک تبعه ترک خریداری کرده که 51 درصد آن به نام این تاجر ترک و 49 درصد نیز به نام شمس زاده می شود و تمامی این ماجرا ها زمانی که هنوز بازداشت نشده بود، اتفاق افتاده و بعد از بازداشت نیز این مساله تشدید شد و افرادی هم که امین وی بودند شروع به دست اندازی و انتقال اموال به دیگران کردند.

وی اظهار داشت:در حال حاضر شرکت نفت با کمک دولت و وزارت خارجه درصدد گرفتن وکلای خارجی هستند که آن میزان اموالی که امکان دارد به کشور بازگردانند.

بابک زنجانی در داخل کشور چقدر سرمایه دارد؟

برگرفته از ایلنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف