نمناک اخبارورزشی تهدید به مرگ سرمربی تیم صبای قم
سرمربی صبای قم ، تهدید به قتل
راشکی سرمربی تیم صبای قم از تهدید به مرگ و آتش زدن ماشینش گفت.
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1397

ماجرای تهدید سرمربی تیم صبای قم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم مدتی است که تهدید به قتل می شود.

پس از حواشی ایجاد شده در تیم فوتبال صبای قم، این تیم روز گذشته (سه شنبه) در چارچوب هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشورمان به مصاف بادران رفت و در پایان با نتیجه 7 بر صفر شکست خورد.
 
پس از حاشیه های ایجاد شده برای این تیم و افشاگری های صورت گرفته علیه هیئت فوتبال قم در برنامه نود، مسعود راشکی سرمربی صبا، پس از پایان این بازی بیان کرد:از چند هفته گذشته روی نیمکت و لب خط، بازیکنان تیمم را هدایت می کردم و مدارک آن موجود است، اما نمی دانم چرا پس از برنامه نود، به من گفتند " صبا شرط بندی می کند و شما محروم هستید و باید به روی سکو بروید"
 
او افزود:کریم بهرامی، رئیس هیئت فوتبال قم در برنامه نود اعلام کردند که من با 6 بازیکن تیمم تماس گرفتم که دروغ محض است. من فقط با جهانگیر عسگری که تجربه بالایی دارد، تماس گرفتم و به او پیشنهاد دادم به کادرفنی تیم مان اضافه شود و دیگر با کسی صحبتی نداشتم.
 
راشکی درباره اینکه برخی ها او را تهدید کردند، خاطرنشان کرد:واقعا برای برخی ها متاسف هستم که با من این رفتار را کردند. در 2-3 روز گذشته خیلی اذیت شدم و فکرش را نمی کردم کسی را که در حال کمک به فوتبال است، این طور با او رفتار کنند. پیام ها و تهدیدات مشخص است که گفتند"تو را با ماشینت آتش می زنیم. هدفم کمک کردن به پاک شدن فوتبال بود، اما واقعا اذیت شدم.
 
گفتنی است، راشکی به همراه سایر اعضای تیم صبا به قم بازنگشته اند و در تهران مانده اند.

تهدید به مرگ سرمربی تیم صبای قم

تهدید به مرگ سرمربی تیم صبای قم
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف