نمناک ورزشگوناگون سرمربی جدید تیم ملی تکواندو معرفی شد
مربی تیم ملی تکواندو ، گزینه‌های هدایت تیم ملی تکواندو
سخنگوی کمیته فنی فدراسیون تکواندو اعلام کرد: فریبرز عسگری به عنوان سرمربی تیم ملی تکواندو ایران انتخاب شد.

هدایت تیم ملی تکواندو به فریبرز عسگری سپرده شد

کمیته فنیفدراسیون تکواندو دوشنبه هفتم اسفندماه در جلسه ای هفت ساعته و پس از بررسی عملکرد کادر فنی تیم ملی در یکسال اخیر، چهار گزینه اصلی خود را برای برای نشستن روی صندلی مربیگری تیم ملی معرفی کرده بود.

بر همین اساس فربیرز عسگری، بیژن مقانلو، سیدنعمت خلیفه و مهدی بی باک باید برنامه های خود را برای حضور در رویدادهای جهانی، قاره ای و به ویژه المپیک تا عصر روز شنبه 12 اسفندماه به فدراسیون تکواندو ارائه می دادند.

از بین این نفرات بیژن مقانلو که روز جمعه از سفر آموزشی هند به تهران بازگشته بود، از حضور در جمع این کاندیداها انصراف داد. مهدی بی باک، سید نعمت خلیفه و فریبرز عسگری نیز یک به یک با حضور در کمیته فنی، برنامه های خود را تا بازیهای المپیک 2020 ارائه داده و از آن دفاع کردند.

سرمربی تیم ملی تکواندو

فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو شد

پس از حضور مربیان، کمیته فنی وارد شور شد و در نهایت فریبرز عسگری را به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی کرد. وی به زودی با معرفی همکاران خود، برنامه های تیم ملی را زیر نظر خواهد گرفت.

فریبرز عسگری سال 2012 هدایت تیم ملی را در بازیهای المپیک 2012 لندن برعهده داشت که از میان دو سهمیه، محمدباقری معتمد موفق به کسب مدال برنز برای تکواندو ایران شد. ضمن اینکه درمسابقات مهمی چون کشورهای اسلامی نیز با تیم ملی به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

سرمربی جدید تیم ملی تکواندو معرفی شد

سرمربی جدید تیم ملی تکواندو معرفی شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از مهر / ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف