نمناک اخبارورزشی چه کسی جایگزین لوزانو در تیم ملی والیبال میشود ؟
تیم ملی والیبال ، رائول لوزانو
بعد از جلسه عصر دیروز هیئت رئیسه فدراسیون والیبال نام 3 گزینه مورد نظر آنها برای سرمربیگری تیم ملی والیبال اعلام شد.
تاریخ انتشار : 7 آذر 1395

گزینه های جانشینی لوزانو در تیم ملی والیبال

سرانجام کنار رفتن رائول لوزانو از سکان هدایت تیم ملی والیبال قطعی شد و آندره آناستازی ایتالیایی، مارسلو مندز آرژانتینی و استویچوف بلغاری شانس های تصاحب نیمکت ایران معرفی شدند.

اعضای هیئت رئیسه فدراسیون والیبال ایران، عصر دیروز در محل فدراسیون تشکیل جلسه دادند تا درباره نیمکت مربیگری تیم ملی والیبال ایران تصمیم گیری کنند.

در پایان این نشست که با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدارسیون والیبال برگزار شد، نام 3 گزینه مطرح شد و از این مربیان به عنوان الویت های اصلی فدراسیون و گزینه های محتمل تر نام برده شد.

آندره آناستازی ایتالیایی، مارسلو مندز آرژانتینی و استویچوف اهل کشور بلغارستان مربیانی هستند که فدراسیون والیبال ایران تا 10 روز آینده شرایط این مربیان را بررسی خواهد کرد تا در نهایت در این باره تصمیم گیری کند.

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در پایان این نشست درباره ادامه همکاری با خوان سیچلو، گفت:این مربی هنوز با ایران قرارداد دارد اگر سرمربی آینده تیم ملی تمایل با همکاری با این مربی داشته باشد در ایران باقی خواهد ماند و در غیر این صورت تصمیم دیگری اتخاذ می کنیم.

تیم ملی والیبال

رفتن لوزانو از تیم ملی والیبال قطعی شد

به نظر می رسد، رائول لوزانو سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران که در المپیک هدایت ملی پوشان والیبال را بر عهده داشت، به طور قطع با ایران ادامه همکاری نخواهد داد.

معرفی گزینه های فدراسیون والیبال برای سرمربیگری تیم ملی والیبال:

* استویچف؛ ستاره بلغاری سری A
بهترین مربی کشور بلغارستان در سال های 2010 تا 2012. رادوستین استویجف که در با حضورش در اکثر باشگاه ها توانسته قهرمانی را به مسوولانش هدیه کند و حالا شنیده می شود که کشورهای لهستان و روسیه هم او را می خواهند. این مربی 47ساله حالا تیمی ندارد و حتی چند روز پیش و پس از اخراج کواچ از باشگاه پروجا مذاکره ای با مدیرعامل این باشگاه ایتالیایی داشت که البته با سیرچی به توافق نرسید.

تیم ملی والیبال

رادوستین استویجف گزینه احتمالی برای سرمربیگری تیم ملی والیبال

 * آناستازی؛ گزینه همیشگی ایران
مربی 56ساله ایتالیایی که در حال حاضر هدایت لوتوس ترفل گدانسک لهستان را برعهده دارد. آناستازی که خودش همواره یکی از گزینه های اصلی برای هدایت والیبال ایران از سوی مسوولان فدراسیون بوده با سابقه درخشانی همچون یک مدال المپیک و 5مدال لیگ جهانی جزو پیشنهادات همیشگی کارشناسان والیبال هم قرار داشته است.

تیم ملی والیبال

آناستازی گزینه احتمالی برای سرمربیگری تیم ملی والیبال

* مارسلو مندز؛ یک آرژانتینی دیگر در راه ایران
سرمربی آرژانتینی سادا کروزیرو برزیل که پرافتخارترین مربی در باشگاه های جهان محسوب می شود. او به همراه تیم شهر بلوهوریزنته برزیل 3 دوره متوالی قهرمانی باشگاه های جهان را به دست می آورد که آخرین آن به دو ماه پیش بازمی گردد. او با اینکه اصلیتی آرژانتینی دارد اما محبوب برزیلی ها است و در این کشور طرفداران زیادی دارد. ضمن اینکه او گزینه هدایت لهستانی ها هم محسوب می شود.»

تیم ملی والیبال

مارسلو مندز گزینه احتمالی برای سرمربیگری تیم ملی والیبال

چه کسی جایگزین لوزانو در تیم ملی والیبال میشود ؟

چه کسی جایگزین لوزانو در تیم ملی والیبال میشود ؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از پارس نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف