نمناک ورزشگوناگون سرمربی جدید رئال مادرید 2015 معرفی شد
مربی رئال ، مربی جدید رئال
مدیران باشگاه رئال مادرید انتخاب سرمربی جدید این تیم را انجام داده و هدایت این تیم پرافتخار را پس از اخراج کارلو آنجلوتی بر عهده رافائل بنیتس اسپانیایی قرار دادند.

باشگاه رئال مادرید با پرداخت غرامت 4 میلیون یورویی به آنچلوتی بابت اخراجش سرمربی جدید خود را معرفی کرد.از این پس رافائل بنیتس مربی رئال مادرید به مدت دو سال خواهد بود و هدایت پرافتخارترین تیم فوتبال جهان را بر عهده خواهد گرفت.

پس از برکناری کارلو آنچلوتی از مربیگری در رئال مادرید و در حالی که از یورگن کلوپ و رافائل بنیتس به عنوان گزینه های مربیگری در رئال مادرید صحبت به میان آمده بود، پایگاه اینترنتی فوتبال اسپانیا و کالچیو از نهایی شدن قرارداد دو ساله بنیتس با رئال خبر دادند.

رافئل بنیتس

قرار است ظرف کمتر از 48 ساعت آینده باشگاه رئال مادرید توافق با این مربی اسپانیایی را مطرح کند.

توافق اولیه بین بنیتس و رئال مادرید روز گذشته صورت گرفت و طی مذاکرات امروز نیز دو طرف به توافق نهایی رسیدند. به گزارش کالچیونیوز 24، قراردادی 2 ساله به این مربی اسپانیایی پیشنهاد شده است.

فلورنتینو پرس، در جریان کنفرانس خبری پس از اخراج آنچلوتی گفت که دوست دارد سرمربی آینده تیم، اسپانیایی صحبت کند.

برونزتی وکیل اول باشگاه رئال مادرید و دلال معروف فوتبال اروپا درباره مربیگری رئال گفت:متاسفانه عده ای بر این باورند که آنچلوتی یگانه نجات دهنده باشگاه رئال مادرید بوده و هست اما نباید فراموش کنیم که هیچ مربی بزرگتر از تیمش نیست، آنچلوتی مربی بسیار بزرگی است و دوست خوب من خواهد بود اما در رئال مادرید با کسی شوخی نداریم و قرار نیست اگر در فصل گذشته افتخاری کسب شده تمام ناکامی های کنونی مورد بخشش قرار بگیرد. ما از عملکرد امسال او راضی نبودیم این را خود آنچلوتی هم به خوبی درک می کند.

سرمربی جدید رئال مادرید 2015 معرفی شد

سرمربی جدید رئال مادرید 2015 معرفی شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 126
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 96 30
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف