نمناک ورزشفوتبال احتمال بازگشت افشین قطبی به ایران!
سرمربی پرسپولیس ، افشین قطبی
افشین قطبی سرمربی اسبق تیم پرسپولیس طی صحبت های اعلام کرده که برای بازگشتن به ایران مشکلی ندارد.
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1397

احتمال بازگشت سرمربی محبوب پرسپولیسی به ایران

اگر پیشنهاد خوبی از سوی یکی از تیم های لیگ برتری ایران ارسال شود، امکان بازگشت افشین قطبی سرمربی اسبق پرسپولیس وجود دارد.
مدیر برنامه های افشین قطبی، سرمربی اسبق پرسپولیس درباره حضور احتمالی او در سپاهان به عنوان سرمربی گفت:تاکنون هیچ گونه پیشنهاد رسمی از سپاهان و یا تیم های ایرانی ارسال نشده تا تصمیمی درباره آن بگیریم.
وی ادامه داد:مشکلات مالیاتی که توسط پرسپولیس برای افشین قطبی پیش آمده بود برطرف شد و اکنون سرمربی اسبق سرخپوشان برای حضور در ایران مشکلی نخواهد داشت.
 
افشین قطبی

احتمال بازگشت افشین قطبی سرمربی اسبق پرسپولیس به ایران

در صحبتی که با قطبی درباره بازگشت به ایران داشتم، ایشان بسیار علاقه دارند به ایران بازگردند زیرا معتقد است که ایران وطنم است و دوست دارم برای کشورم افتخار آفرینی کنم. مدیر برنامه های قطبی در پایان، گفت:اگر پیشنهاد خوبی از سوی یکی از تیم های لیگ برتری ایران ارسال شود، امکان بازگشت قطبی وجود دارد. البته این امر بستگی به این دارد که قرارداد قطبی با تیمی که همکاری می کند تا چه زمانی است.

صحبت های افشین قطبی و پیام تبریک او بعد از قهرمانی پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس قهرمان در لیگ هفتم ، قهرمانی مجدد این تیم در لیگ برتر را به هواداران این تیم تبریک گفت.
تیم پرسپولیس که برای چهارمین بارموفق به مقام قهرمانی در لیگ برتر رسید.
این تیم در دوره های اول، هفتم، شانزدهم و هفدهم موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر شده است. افشین قطبی سرمربی سابق پرسپولیس و حال حاضر شیجیاژوانگ اور برایت در کشور چین یکی از سه مربی است که تا به حال موفق شده پرسپولیس را در لیگ برتر به مقام قهرمانی برساند.
 
افشین قطبی

پیام تبریک افشین قطبی به تیم پرسپولیس بابت قهرمانی در لیگ برتر

او در دوره هفتم لیگ برتر و در حالی که پرسپولیس شش سال بود که طعم قهرمانی را نچشیده بود این تیم را قهرمان کرد. بعد از آن قهرمانی پرسپولیس ده سال دیگر صبر کرد و در لیگ شانزدهم برانکو توانست این افتخار را برای این تیم به دست بیاورد و امسال نیز سرمربی کروات با قهرمانی مجدد در این عنوان دبل کرد. افشین قطبی سرمربی سابق پرسپولیس که هنوز هم بین هواداران این تیم محبوبیت دارد با انتشار ویدئویی بعد از بازی برابر پدیده قهرمانی این تیم را تبریک گفت.

احتمال بازگشت سرمربی سابق پرسپولیس به ایران

احتمال بازگشت افشین قطبی به ایران!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از جام نیوز/ ورزش سه/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف