سرمربی کاشیما

صحبت های سرمربی تیم کاشیما درباره بازی حساس با رئال مادرید

تاریخ انتشار : 28 آذر 1397کد مطلب : 69401زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاشیما آنتلرز ژاپن امروز در نیمه نهایی جام باشگاه های جهان به مصاف تیم فوتبال رئال مادرید می رود، از این رو سرمربی تیم کاشیما مصاحبه ای در این رابطه انجام داد.

سرمربی کاشیما:مقابل رئال سعی می کنیم گل نخوریم

ورزش سه: گو اویوا سرمربی کاشیما آنتلرز در آستانه ی دیدار شاگردانش با رئال مادرید قهرمان اروپا، در مرحله ی نیمه نهایی جام باشگاه های جهان که امروز در ورزشگاه زاید در شهر ابوظبی برگزار می شود معقتد است پیروزی برابر رئالی که می خواهد برای سومین بار پیاپی قهرمانی این رقابتها را بدست بیاورد برای تیم او وظیفه ای بسیار دشوار و طاقت فرسا است. حتی با اینکه رونالدو دیگر در ترکیب رئال نیست تا وحشت مدافعین ژاپنی را دو چندان کند.

گو اویوا سرمربی کاشیما که شاگردانش روز شنبه در استادیوم العین موفق شدند گوادالاخارای مکزیک را 3-2 شکست داده و به نیمه نهایی راه یابند به خبرنگاران گفت:" رئال همیشه تیمی فوق العاده قوی با بازیکنانی در کلاس جهانی بوده و البته کادر فنی ای فوق العاده داشته. تغییر بازیکن و کادر فنی در باشگاه های بزرگ چیز غیرمعمولی نیست. آنها هنوز قوی هستند و بازیکنان خوب زیادی دارند، بازیکنانی که می توانند به هر تیمی گل بزنند".

صحبت های سرمربی کاشیما قبل بازی با رئال

صحبت های سرمربی تیم کاشیما قبل از بازی با رئال مادرید

گو اویوا در ادامه گفت:" ما در این بازی سعی خواهیم کرد دروازه مان را بسته نگه داریم و گل نخوریم. چیزی که در حال حاضر به آن فکر می کنیم و روی آن تمرکز داریم این است".

اویوا در ادامه ی صحبتهایش اضافه کرد:" دفعه ی قبلی که ما در این تورنمنت حضور داشتیم میزبان بودیم و هیچکس در آن تورنمنت به ما توجهی نمی کرد و برای همین می توانستیم بدون هیچ فشاری، با حداکثر قدرت مان بازی کنیم. ولی ما این بار به عنوان قهرمان آسیا به این رقابتها آمده ایم و در نتیجه مسئولیت سنگین تری داریم. طبیعتاً سطح انتظارات از ما بالاتر از دفعه ی گذشته است که توانستیم در مقابل رئال بازی را به وقتهای اضافه بکشانیم".

انتهای پیام/ح.ب

صحبت های سرمربی تیم کاشیما درباره بازی حساس با رئال مادرید

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برچسب :
وبگردی