دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سرنوشت سریال شهرزاد در هاله ای از ابهام
سریال شهرزاد ، تهیه کننده شهرزاد
در حالی ساخت فصل دو سریال شهرزاد با حاشیه های زیادی روبرو شد که سرونوشت این سریال پر طرفدار در حاله از ابهام قرار دارد.
تاریخ انتشار : 26 مهر 1395
بازدید : 3,570 نفر

آیا فصل دوم سریال شهرزاد ساخته میشود؟

حاشیه های سریال شهرزاد باعث شد این سریال نه به دلایلی هنری، بلکه اقتصادی در صدر اخبار برخی از رسانه ها و کانال های تلگرامی قرار بگیرد.

سریال شهرزاد که توانست در فصل اول خود اعتماد از دست رفته مخاطبان به شبکه خانگی را احیا کند، فصل دوم خود را با حواشی آغاز کرد که فارغ از میزان درستی این حواشی، باعث شد تا این اعتماد بار دیگر تا اندازه ای خدشه دار شود.

ترانه علیدوستی

فصل دوم سریال شهرزاد

در حالی که فصل دوم این سریال پنجشنبه (15 مهر ماه) با حضور شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، عبدالله اسکندری و دیگر عوامل تولید آغاز به کار کرد، خبر بازداشت محمد امامی - تهیه کننده «شهرزاد» - به دلیل دخالت در فساد مالی در کانال های تلگرامی دست به دست می شد. هیچ منبع معتبری این خبر را تکذیب یا تایید نکرد، اما این حواشی تا جایی پیش رفت که برخی از مسؤولان نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند و برخی رسانه ها هم این را مهر تاییدی بر صحت این خبر برشمردند و تاکنون نیز هیچ کسی این خبر را تکذیب نکرده است.

 

سریال شهرزاد

ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

از خبرها و گزارش های پی در پی که از ابهاماتی برای ساخت ادامه «شهرزاد» خبر می داد تا واکنش یک نماینده مجلس درباره سید محمد امامی و تذکر صنف تهیه کنندگان همگی باعث شد تا این سریال بیشتر وارد حاشیه شود و ادامه ساخت آن در هاله ای از ابهام قرار گیرد. در همین راستا مردم هم نسبت به این حواشی بی تفاوت نبودند و در بسیاری از شبکه های اجتماعی با نوشتن مطالب اعتراض آمیز و شرکت در کمپین های خرید مجانی سریال «شهرزاد» این خواسته خود را مطرح کردند که در صورت اثبات جرم محمد امامی، فصل دوم سریال «شهرزاد» رایگان عرضه شود.

زمانی و علیدوستی

امامی تهیه کننده سریال شهرزاد

اما به اعتقاد بسیاری، اعتماد مردم که این روزها دل خوشی از تخلفات مالی ندارند، فارغ از اثبات جرم تهیه کننده «شهرزاد»، خدشه دار شده است و آینده فصل دوم این پروژه را تا اندازه ای به خطر انداخته است.

در این گزارش سعی شده است که جانب احتیاط رعایت شده و مهر تاییدی بر اخبار و مطالبی که در شبکه های اجتماعی بدون منبع ذکر شده، زده نشود.

سرنوشت سریال شهرزاد در هاله ای از ابهام

برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف