نمناک ورزشفوتبال جلسه سرنوشت ساز برای منصوریان
منصوریان ، استقلال
از راهروهای باشگاه استقلال خبر می رسد، علیرضا منصوریان چند بازی دیگر فرصت دارد تیمش را درست کند وگرنه جای خود را به شخص دیگری می دهد.
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1396

با اولین شکست استقلال منصوریان از کارش برکنار می شود

پنجمین نشست هیئت مدیره باشگاه استقلال ساعت 17 امروز (یکشنبه) در محل این باشگاه برگزار می شود. با توجه به نتایج ضعیف این تیم مقابل استقلال و شکست 2 بر صفر اخیر مقابل پدیده در ورزشگاه آزادی تعیین تکلیف وضعیت کادرفنی تیم برای انده محور اصلی جلسه امروز است.

شرایط برای منصوریان در هیئت مدیره استقلال خوب نیست و اعضای هیئت مدیره چندان علاقه ای به ادامه حضور این سرمربی جوان روی نیمکت تیمشان ندارند.
طبق اعلام قبلی قرار است امروز جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال برای بررسی نتایج این تیم در 5 هفته نخست لیگ برتر برگزار شود. جلسه ای بسیار مهم که در آن در مورد سرنوشت علیرضا منصوریان هم تصمیم گیری خواهد شد.

منصوریان

شرایط منصوریان در استقلال

شاید همه هواداران و علاقه مندان به استقلال منتظر هستند تا ببینند بعد از پایان این جلسه سرنوشت منصوریان چه خواهد شد. شنیده ها حاکی از آن است که قرار شده باز هم به منصوریان فرصت داده شود تا استقلال را از این شرایط خارج کند.
از راهروهای باشگاه استقلال خبر می رسد، منصوریان چند بازی دیگر فرصت دارد تیمش را درست کند وگرنه جای خود را به شخص دیگری می دهد. حتی گفته شده با اولین شکست و ناکامی استقلال بعد از جلسه امروز هیئت مدیره، منصوریان از کارش برکنار می شود و یک مربی موقت روی نیمکت آبی ها می نشیند تا در فرصتی مناسب یک مربی خوب خارجی هدایت استقلال را در دست بگیرد.
در مجموع شرایط برای منصوریان در هیئت مدیره استقلال خوب نیست و اعضای هیئت مدیره چندان علاقه ای به ادامه حضور این سرمربی جوان روی نیمکت تیمشان ندارند. شاید بعد از جلسه امروز منصوریان بازهم سرکارش حاضر باشد اما آینده ای سخت و پر از شرط و شروط در جمع آبی پوشان خواهد داشت.
البته نکته مهم دیگر جلسه هیئت مدیره استقلال آینده مدیران این باشگاه و بحث اختلاف های شدید قریب و افتخاری است. گفته شده قریب به شدت دنبال مدیرعاملی استقلال است و همین مسئله یکی از دلایل اصلی عدم حضور او در جلسات هیئت مدیره است.

جلسه سرنوشت ساز برای منصوریان

جلسه سرنوشت ساز برای منصوریان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از میزان -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف