نمناک اخبارجامعه سرهنگ قلابی تهران دستگیر شد + تصاویر
سرهنگ قلابی ، عکس سرهنگ قلابی
فردی با مراجعه به کلانتری 124 قلهک به مأمورین اعلام نمود که شخصی تحت عنوان سرهنگ پلیس آگاهی مراجعه و مدعی شده که دستور توقیف رستوران و همچنین دستگیری پدرش را دارد.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1394

جزئیات دستگیری سرهنگ قلابی در تهران

فردی با مراجعه به کلانتری 124 قلهک به مأمورین اعلام نمود که شخصی تحت عنوان سرهنگ پلیس آگاهی مراجعه و مدعی شده که دستور توقیف رستوران و همچنین دستگیری پدرش را دارد.

در مورخه 21/10/1394 فردی با مراجعه به کلانتری 124 قلهک به مأمورین اعلام نمود که شخصی تحت عنوان سرهنگ پلیس آگاهی مراجعه و مدعی شده که دستور توقیف رستوران و همچنین دستگیری پدرش را دارد.

سرهنگ قلابی

عکس سرهنگ قلابی تهران

دستگیری سرهنگ قلابی پلیس آگاهی

این شخص در ادامه اظهارات خود عنوان کرد:" شخصی بنام سرهنگ احمدی عنوان نموده است که حاضر است در ازای دریافت مبلغ 150 میلیون تومان مانع از اجرای احکام قضایی در خصوص دستگیری پدرم و همچنین توقیف رستوران محل کارم در خیابان طالقانی شوم ".

پرونده در اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جعل عنوان مأمور و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 33 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

دستگیری متهم :

سرهنگ قلابی تهران

عکس سرهنگ قلابی تهران

در مورخه 22/10/1394 شخصی با لباس نظامی و درجه سرهنگ دومی به رستوران شاکی مراجعه و با ارائه کارت شناسایی و مدارک قضایی اقدام به اخاذی 150 میلیون تومانی از صاحب رستوران می کند که با حضور کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی در محل ، این شخص بنام "مهدی . الف" ( متولد 1346 ) دستگیر و در همان بازرسی اولیه ، کارت شناسایی انتظامی مجعول بهمراه احکام قضایی کشف شد ؛ در ادامه و با شناسایی خودرو پراید سفید رنگ متعلق به متهم ، کارآگاهان در بازرسی از خودرو موفق به کشف تجهیزات و ادوات پلیسی و همچنین البسه نظامی شدند.

  شناسایی دومین شاکی پرونده :

با انتقال متهم به اداره سیزدهم و در ادامه تحقیقات ، کارآگاهان موفق به شناسایی مالباخته ای شدند که متهم در پوشش سرهنگ پلیس آگاهی و با وعده تهیه وام میلیاردی ، مبلغ 200 میلیون تومان از وی دریافت کرده بود .

مالباخته پس از حضور در اداره سیزدهم پلیس آگاهی و شناسایی متهم ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت :"متهم مدعی بود که به واسطه موقعیت کاری اش ، با تعدادی از رؤسای بانک های مختلف شهر ارتباطی نزدیک دارد و به همین واسطه می تواند وام های میلیاردی تهیه کند و با این وعده مبلغ 200 میلیون تومان از من دریافت کرد ".

سرهنگ کارآگاه محمدرضا ذاکراستقامتی ، معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت :"متهم با صدور قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر شکات پرونده در اختیار اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ".

سرهنگ قلابی ، دستگیری سرهنگ قلابی تهران + تصاویر

سرهنگ قلابی تهران دستگیر شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف