نمناک اخبارورزشی سرود تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل + فیلم و دانلود
احسان خواجه امیری ، فوتبال
ترانه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 برزیل با صدای احسان خواجه امیری رونمایی شد. چدر ادامه سرود تیم ملی با صدای احسان خواجه امیری را می توانید دانلود کنید.
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1393

دانلود ترانه تیم ملی با صدای احسان خواجه امیری

پس از رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران با نقش بستن یوزپلنگ ایرانی برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل اکنون نوبت به ترانه تیم ملی با صدای احسان خواجه امیری رسید. البته در جام جهانی قبلی این ترانه آماده نشده بود. 

رونمایی پیراهن تیم ملی

محمدرضا ملامحمد درباره جدیدترین خبرها از ساخت و رونمایی ترانه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 گفت:در مراسمی که به نوعی مراسم بدرقه رسمی تیم ملی فوتبال خواهد بود در روز 21 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتبال، تعدادی از پیشکسوتان و هنرمندان و مسوولان در سالن اجلاس سران جنبش عدم تعهد گرد هم می آییم.

 وی ادامه داد:در این مراسم علاوه بر رونمایی از ترانه تیم ملی در جام جهانی با صدای احسان خواجه امیری، پخش کلیپی از این ترانه به کارگردانی یکی از هنرمندان شاخص سینمای ایران و اجرای چند برنامه فرهنگی، از فرش بافته شده با مضمون جام جهانی نیز به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.
 مدیر کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال گفت:در این مراسم قرار است برنامه های فرهنگی فدراسیون فوتبال در جام جهانی برزیل نیز برای مردم اعلام شود.
 ملامحمد با اشاره به اهداف تولید ترانه رسمی تیم ملی فوتبال در جام جهانی برزیل بیان کرد:ترانه تیم ملی ایران در جام جهانی کاری با ویژگی های بسیار جذاب و ساده است که  مقبولیت عامه و همه گیر دارد. ما در تلاشیم با ساخت این ترانه و در نهایت کلیپ تصویری آن در جهت معرفی فرهنگ کشورمان به جهان گام های موثری برداریم.
 وی در پایان تصریح کرد:ما از همه استانداردهای موجود موسیقی در این حوزه استفاده کردیم تا تاثیر خوبی در ذهن مخاطبان ابرانی در داخل و خارج از کشور داشته باشد. ما قصد داریم با برگزاری این مراسم، تیم ملی را با موسیقی و ترانه ای بسیار جذاب و ساده بدرقه کرده و با زمزمه این موسیقی در استادیوم های ورزشی داخل و خارج از کشور، زمینه های تقویت روحیه ملی و همبستگی ملی را در بین تمامی ایرانیان در اقصی نقاط ایران و جهان فراهم کنیم.
خبر 20:30 در کلیپی در سال 92 به بررسی سرود تیم ملی فوتبال در جام جهانی پرداخته بود که در ادامه این کلیپ را مشاهده می کنید.
 

تیم ملی ، دانلود ترانه تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2014

سرود تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل + فیلم و دانلود
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 212
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 172 40
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف