مبلغ قرارداد سرور جباروف با استقلال چقدر است؟

تاریخ انتشار : 26 دی 1395کد مطلب : 42667زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرور جباروف هافبک 34 ساله ی تیم ملی ازبکستان به استقلال پیوست , او دیشب به تهران آمد و پس از مذاکره با مسولان استقلال رسما آبی پوش شد.

سرور جباروف اولین بمب استقلال

سرور جباروف برای استقلالی شدن به تهران آمد و پس از انجام مذاکرات با این تیم به توافق رسید, از او میتوان به عنوان اولین بمب استقلال یاد کرد.

سرور جباروف در حالی شب گذشته با استقبال مربیان استقلال وارد تهران شد که به نظر می رسد کار او برای پیوستن به جمع آبی پوشان تمام شده است. این بازیکن ازبکستانی در صورتی که امروز قرارداد خود را امضا کند، اولین خرید نیم فصل استقلال خواهد بود و باید دید که چقدر به کار علیرضا منصوریان و تیمش می آید.

سرور جباروف

سرور جباروف وارد تهران شد

سرور جباروف با قراردادی به مدت یک فصل و نیم به استقلال پیوست. وی شب گذشته پس از موفقیت در تست های پزشکی، از ساعت 22 در جلسه ای که بیش از 3 ساعت به طول انجامید، با استقلالی ها به توافق رسید و در نهایت آبی پوش شد. 

سید رضا افتخاری پس از پایان این جلسه اظهار داشت:«پس از حدود 5 ساعت مذاکره، با جباروف برای همکاری به مدت یک فصل و نیم به توافق رسیدیم.» 

وی افزود:«مبلغ توافق هم 500 هزار دلار است که 150 هزار دلار برای نیم فصل امسال و 350 هزار دلار هم برای فصل آینده خواهد بود. گزینه هایی نیز در قرارداد ایشان قرار گرفته از جمله پاداش برای زدن 10 گل و 2 بار سفر به کشورش در سال با هزینه باشگاه.»

مبلغ قرارداد سرور جباروف با استقلال چقدر است؟

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
برگرفته از جام نیوز -/ح
برچسب :
نظرات
وبگردی