سروش رفیعی
سروش رفیعی بازیکن سابق پرسپولیس مهمان رامبد جوان در خندوانه شد و از دلایل رفتنش از تیم پرسپولیس گفت.

گفتگو با سروش رفیعی در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 26 تیرماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت . سروش رفیعی بازیکن جوان سابق پرسپولیس مهمان رامبد جوان در این برنامه بود و از علت رفتن از تیم پرسپولیس برای مردم صحبت کرد.

چرا سروش رفیعی از پرسپولیس رفت

اولین سوال رامبد جوان از سروش رفیعی این بود که چرا از پرسپولیس رفتی؟ بازیکن جوان پرسپولیس گفت:رفتن از پرسپولیس یک تصمیم حرفه ای بود که در مقطعی که من هستم لازم است و این یک تصمیم منطقی بود تا احساسی .

من از بچگی که در مدرسه فوتبال افشین پیروانی بودم طرفدار تیم پرسپولیس بودم و هنوز هم هستم . آقای برانکو و هواداران پرسپولیس نقش زیادی در لژیونر شدن من داشتند و هیچ چیز به پرسپولیس اولویت ندارد و پرسپولیس همیشه پرسپولیس می ماند.

لری حرف زدن سروش رفیعی در خندوانه

سروش رفیعی

سروش رفیعی در خندوانه

سروش رفیعی درباره اصالتش گفت :پدر و مادر من هر دو لر هستند اما من در شیراز به دنیا آمده ام و بزرگ شده ام و با لهجه لری چند جمله ای را با یکی از تماشاگران خندوانه در استودیو صحبت کرد و در ادامه با لهجه شیرازی یک ماجرا با کلماتی که رامبد در اختیارش گذاشت تعریف کرد.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره خانواده اش گفت :من تک پسر خانواده هستم و یک خواهر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر دارم . سروش رفیعی ادامه داد من همیشه از پدرم یاد گرفته ام که غصه مال دنیا را نخورم و همیشه در لحظه زندگی کنم و از مادرم هم صبر کردن را یاد گرفته ام.

رامبد جوان از سروش رفیعی درباره اینکه چرا به کشورهای اروپایی نرفت پرسید که گفت :من صادقانه جواب این سوال را میدهم . من احساس کردم که با 27 سال سن کشور اروپایی کمکی به من نمیکند چون من بخاطر سربازی دو سال و نیم هیچ پولی در فوتبال نگرفته بودم و پیشنهاد تیم های اروپایی کمتر از مقداری بود که مدنظر من بود . یکی از دلایلی که از پرسپولیس رفتم پول بود اما این دلیل نمیشود که من آدم پولکی باشم . چون در زمانی که من به پرسپولیس آمدم استقلال و تراکتور پیشنهادهای بهتری به من دادند اما من قبول نکردم . هیچ تیمی برای من پرسپولیس نمیشود و به زودی به پرسپولیس برمیگردم.

سروش رفیعی بازیکن سابق و خوش اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس تهران در برنامه خندوانه قول داد که 7 زندانی که بخاطر جرائم غیرعمد در زندان هستند را از زندان آزاد کند.

ناگفتته های سروش رفیعی در برنامه خندوانه

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی