نمناک ورزشفوتبال پست سروش رفیعی در پرسپولیس مشخص شد
سروش رفیعی ، حضور رفیعی در تمرینات پرسپولیس
رفیعی اولین تمرین خود را با پرسپولیس انجام داد و برانکو از سروش رفیعی در مرکز میدان و دقیقا به جای محسن مسلمان استفاده کرده است.
تاریخ انتشار : 22 دی 1395

مشخص شدن پست سروش رفیعی در پرسپولیس

سروش رفیعی روز گذشته (سه شنبه) اولین تمرین خود را با پرسپولیس انجام داد و همان طور که انتظار رفت برانکو در تمرین او را در پستی به میدان فرستاد که این بازیکن خواسته بود.

حضور محسن مسلمان در مرکز میدان پرسپولیس باعث شده بود خیلی ها فکر کنند رفیعی برای اینکه به سرنوشت ساسان انصاری دچار نشود به پرسپولیس نیاید اما این بازیکن در صحبت هایی که قبل از پیوستنش به جمع سرخپوشان با برانکو داشته به نوعی پست دلخواه خود در تیم جدیدش را هم تعیین کرد.

در تمرین روز گذشته سرخپوشان برانکو جدید ترین تمرین تاکتیکی تیمش برای بازی با سایپا را طراحی کرد و بر این اساس از سروش رفیعی در مرکز میدان و دقیقا به جای محسن مسلمان استفاده کرد. تصمیمی که به مذاق شماره 77 سرخپوشان خوش نیامد. جالب اینکه برانکو از مسلمان به عنوان بال چپ استفاده کرد تا ترکیب چهار نفره خط هافبک سرخپوشان با حضور او در این جناح، فرشاد احمدزاده در راست، کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی در مرکز میدان چیده شود. 

سروش رفیعی

حضور سروش رفیعی در تمرینات پرسپولیس

 ضمن اینکه مهدی طارمی و وحید امیری زوج خط حمله سرخپوشان خواهند بود. در حضور حسین ماهینی، محمد انصاری، سیدجلال حسینی و محسن ربیع خواه در خط دفاع نیز رامین رضاییان کار سختی بعد از بهبودی کمرش برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی مدنظر برانکو خواهد داشت.

پست سروش رفیعی در پرسپولیس مشخص شد

پست سروش رفیعی در پرسپولیس مشخص شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 18
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 18 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف