نمناک ورزشفوتبال سروش رفیعی در تیم پانیونیوس یونان؟! + عکس
سروش رفیعی ، بازیکن فوتبال ایرانی
سروش رفیعی بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز است و قرار است مذاکراتی با باشگاه پانیونیوس آتن جهت پیوستن به این تیم انجام دهد.
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395

سروش رفیعی مذاکراتی با باشگاه پانیونیوس آتن انجام خواهد داد

سروش رفیعی، بازیکن فوتبال ایرانی است. او هم اکنون عضو باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز است و در لیگ برتر بازی می کند. این روزها خبر از پیوستن رفیعی به تیم پانیونیوس است.

یک رسانه ورزشی یونانی خبر از حضور احتمالی سروش رفیعی ، بازیکن تراکتورسازی تبریز در پانیونیوس به عنوان سومین لژیونر ایرانی این تیم آتنی خبر داد.

سایت ورزش یونان نوشته است:طبق اخبار دریافتی ما سروش رفیعی، بازیکن تراکتورسازی تبریز مذاکراتی با باشگاه پانیونیوس آتن جهت پیوستن به این تیم در فصل نقل و انتقال های ماه آینده میلادی انجام خواهد داد.

این رسانه ورزشی یونان در ادامه با اشاره به پیشنهادهای تیم هایی از سوئیس و قطر برای جذب سروش رفیعی آورده است:تیم قطری برای استخدام بازیکن 26 ساله تراکتورسازی تبریز پیشنهاد نجومی ارائه داده است.

 

سروش رفیعی

احتمال پیوستن سروش رفیعی به باشگاه پانیونیوس آتن

 

از سوی در باشگاه پانیونیوس با توجه به حضور کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی اجتماع کوچک ایرانی تشکیل شده و سروش رفیعی نیز شاید به این جمع بپیوندد. هر چند احتمال جدایی انصاری فرد در فصل نقل و انتقال های زمستانی اروپا وجود دارد.

سایت ورزش یونان در پایان ضمن تاکید بر پیشنهادهای متعدد خارجی به سروش رفیعی نوشت:این ملی پوش ایرانی هنوز تصمیم نهایی خود را برای انتخاب تیم جدیدش اتخاذ نکرده است.

رسانه های ورزشی یونان پیش از این خبر از پیشنهاد باشگاه آ اک آتن به سروش رفیعی داده بودند.

سروش رفیعی در تیم پانیونیوس یونان؟! + عکس

سروش رفیعی در تیم پانیونیوس یونان؟! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از فرتاک ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف