نمناک ورزشفوتبال سروش رفیعی باید به تیم فولاد برگردد ؟
سروش رفیعی ، نقل و انتقالات زمستانی
دردسر تازه ای که برای سروش رفیعی بوجود آمده این است که باشگاه فولاد مدعی شده که سروش رفیعی باید برای این تیم توپ بزند.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1395

دردسر جدید سروش رفیعی

سروش رفیعی که پیش از این برای تراکتورسازی توپ می زد، با حضور در باشگاه پرسپولیس، مذاکرات نهایی خود را با سرپرست باشگاه انجام داد و با عقد قرارداد، رسماً به پرسپولیس پیوست.

سروش رفیعی در حالی در نقل و انتقالات زمستانی از تراکتورسازی به پرسپولیس منتقل شد که باشگاه فولاد مدعی بازگشت او به این تیم بود و اعتقاد داشت که براساس اسناد و مدارکی که وجود دارد این بازیکن باید برای تیم جنوبی بازی کند.

اتفاقی که در نهایت روی نداد و سروش رفیعی به پرسپولیس پیوست و خیلی زود هم به زمین رفت و در مسابقات این تیم شرکت کرد.

نقل و انتقالات زمستانی

سروش رفیعی بازیکن پرسپولیس


بر اساس ادعای باشگاه فولاد، تاریخ اعزام سروش رفیعی به خدمت مقدس سربازی 94/1/19 بوده و این در حالیست که لیگ برتر روز 94/2/25 اردیبهشت 94 به پایان رسید. به این ترتیب رفیعی 36 روز از قرارداد قبلی اش را به باشگاه فولاد بدهکار است که باید آن مدت را در این باشگاه می گذراند تا با اتمام قراردادش بازیکن آزاد و قادر به عقد قراردادی جدید می شد.

از آنجایی که در فوتبال قرارداد کمتر از نیم فصل وجود ندارد، طبیعی بود که این بازیکن می بایست به خاطر همان 36 روز باقیمانده از مدت قراردادش به فولاد می رفت و نیم فصل دوم را با پیراهن این تیم بازی می کرد.

مشابه این اتفاق فصل گذشته برای بختیار رحمانی در تراکتورسازی افتاد و این بازیکن ناچار شد به خاطر تنها چند روز باقی ماندن خدمتش یک نیم فصل کامل برای تراکتورسازی بازی کند.

درحالی که سروش رفیعی سه بازی هم برای پرسپولیس انجام داده و برخی کارشناسان حقوقی نیز عنوان کرده اند که او مشکلی برای بازی برای سرخپوشان تهرانی ندارد اما ظاهرا فولادی ها قصد کوتاه آمدن دراین ماجرا را ندارند و می خواهند کار را از طریق مراجع بالاتر پیگیری کنند.

در این مورد گفته می شود فولادی ها به دنبال این هستند که از طریق دیوان عدالت اداری ماجرای سروش رفیعی را پیگیری کنند. هر چند پرسپولیسی ها اعتقاد دارند این انتقال رسمی صورت گرفته و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سروش رفیعی باید به تیم فولاد برگردد ؟

سروش رفیعی باید به تیم فولاد برگردد ؟
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 11
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف